Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt köztetek olyan anyuka,...

Van itt köztetek olyan anyuka, aki peteérés után i-2 nappal volt együtt a párjával, és sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mi a peteérés utáni második napon voltunk együtt. Most vagyok 23 hetes terhes egy picike kisfiúval :D
2011. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Komolyan? Gratulálok!

És ez biztos, hogy előtte 2 nappal volt peteérés?

Mert itt mindenki azt mondja, hogy peteérés utáni napon már nincs semmi esély.

Azért kérdezem, mert mi is peteérés után tudtunk csak együtt lenni 1 nappal, és azt hittem, hogy semmi esélyem sincs. :)

2011. dec. 22. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen akkor volt mert rendszeres a menstruációm és eddig mindig pontosan volt peteérésem. Jó pontosan nem lehet tudni hogy most éppen hajnalban va
2011. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a a kislányom lenyomta az enter-t..... na szóval nem tudom percre, órára pontosan mikor van de nagyjából szoktam érezni. Mi is csak akkor tudtunk együtt lenni abban a hónapban, úgyhogy biztos akkor jött össze a picur. Szorítok nektek hogy sikerüljön!
2011. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem összejön, bár nem sok reményt fűzök hozzá.

Szilveszter előtt kiderül :)

2011. dec. 22. 15:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Ma reggel pozitív lett a teszt!
2011. dec. 27. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
simán teherbe lehet esni.....a peteéréskor nagYobb az esélye,de igY is megesik sokakkal.
2011. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, na látod.... :)Örülök nektek!
2011. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Minden jót nektek is!
2011. dec. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!