Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek pozi lett a terhes...

Akiknek pozi lett a terhes tesztjük, azok mind érezték a mensziszerű görcsöket?

Figyelt kérdés
Vagy volt,akinek egyáltalán nem volt?
2011. dec. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én éreztem, kb a 9-10 hétig. Amúgy ezért nem gondoltam terhességre még a késés után sem, mert ahogy szokott, úgy volt pontosan akkor is, ugyanaz a fájdalom, ugyanabban az időben jelentkezett. Csak aztán a mindjárt megjön kb 6- napján mondom ez már sok, és akkor teszteltem, pár nap késés után. Pozitívat.
2011. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mensi előtt 3 nappal volt kicsi barnázásom és görcsölgetett is a hasam. Totál elkenődtem,hogy megjön...

Másnap csináltam tesztet mert a barna elmúlt, viszont még görcsöltem...

A teszt pozi lett.

2011. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy voltam,mint az első!!Mindig fájt a hasam, mondom biztos meg fog jönni,mert ugye akkor fájt így.Késett,aztán mikor megint kimaradt egy hónapot pozi lett és az UH-on kiderült,hogy 10+3 hetes voltam.Az első késés után is csináltam tesztet,de nega lett.(ekkor 2 hetet késett)E.
2011. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:

nekem semmi "mensiszerű" illetve mensit megelőző tünetem nem volt.Azt hittem hogy na akkor biztosan késni fog.

És még mindig késik :D

27 h.km

2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok mindenkinek és Boldog Karácsonyt!
2011. dec. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!