Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki? Jól alakul a...

Segítene valaki? Jól alakul a görbém?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat!

[link]


2009. máj. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem úgy tűnik, h nem volt ovulációd, a hőd egyáltalán nem maradt fenn,de lehet h tévedek,de ilyen fura görbét még nem láttam.Bocsi.
2009. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem is fura.Csak arra gondoltam esetleg ma van p.é.-m,vagy holnap lesz,és utólag húzza be a ciklus.hu!

Ilyen lehetséges???

2009. máj. 19. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt péd. Ez nagyon össze-vissza görbe. Mióta próbálkoztok? Nem zavarhat még be fogamzásgátló?
2009. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy én most "jöttem" a babatervezők oldaláról, ahol megannyi terhes görbe van fent. Kicsit kikupálódtam, szóval ott is jó'cskán van hasonló indítású görbe, s a szakértő ott tapasztalati síkon írta, hogy a luteális szakasz (peteérés utántól mens.-ig) előtti utolsó hőesésnél van a tüszőrepedés. Tehát, ha jól láttam, akkor volt tojásfehérje is bőven. Én nem lennék biztos abban, hogy ez a görbe "katasztrófa" lenne. A holnapi napot figyeld, hogy hirtelen emelkedik-e még a hőd, avagy lehet pár fokonként is de emelkedőben. Hozzátéve még legjobb tudásom szerinti (orvos mondta) elmélethez, hogy a tojásfehérje váladék (az ovulációs fluor) a tüszőrepedés előtt jelenik meg néhány nappal, s a tüsző akkor reped meg, amikor hirtelen száraz lesz.
2009. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden lehetséges!

Március végén hagytam abba a fogi gátlót,szóval még az is bezavarhat.

Utolsó válaszoló:akkor még reménykedhetek???

Szeretném,ha összejönne,de még nem vagyunk rágörcsölve.

2009. máj. 20. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!