Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, hogy hova menjek Bp-en lombikra? A kaáli intézet, vagy a dévai intézet jobb? Vagy van jobb hely is? És hogy ez körül belül mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Budai meddőségibe jártam. A Szent János Kórházba.Én arra esküszöm nekem ott elsőre sikerült a lombik. Sok pénzbe fog kerülni de ez, az egyéntől is függ. Mert nem mindegy mennyi gyógyszerrel tudnak stimulálni. Nekem a gyógyszer 300000 FT-ba volt. Plusz az orvos és az útiköltség meg a többi. A Káliba még több mert ott mindenért fizetni kell még az ultrahangért is. És nem is biztos, hogy sikerül elsőre.Álltalában harmadikra szokott sikerülni.
2009. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali! Az, hogy melyik a jobb hely, nem könnyű megválaszolni.Sokmindentől függ, egyéni igényektől is, de elsősorban a Te és a párod leletei a mérvadóak, attól függnek a lehetőségek (ez ugyebár intézettől független tényező).Az pedig, hogy melyik intézetet választod...szerintem amelyik a legszimpatikusabb. Garanciát egyiktől sem kapsz, hogy tuti sikerül. (Nem vagyok pesszimista típus,sőt... csak reálisan próbálok gondolkodni.) Lehet, hogy valaki esküszik az egyikre ,pl. az előző hozzászóló is elfogult azzal, ahol Ő volt, de hát nem csoda, ha elsőre összejött neki a babóca (boldog babázást Nekik :-) ). Én is mondhatom, hogy elfogult Dévais vagyok, de ettől függetlenül én inkább a dokihoz ragaszkodom, mint az intézethez. Hiába ajánlják sokan valamelyik intézetet, ha az ott "kifogott" doki antipatikus.

Én megpróbálnám onnan megközelíteni a dolgot, hogy amelyik a legszimpibb intézet, keresel ott egy dokit, elmész hozzá és ha szimpatikus, akkor belevágtok a dologba. Ha nem, akkor keresel mást. Tudom, ezt így könnyű mondani, de valahol el kell kezdeni :-)

Az anyagi része elég változó (ezt az előző hozzászóló is írta). Függ a szervezetedtől, mennyi gyógyszer kell, hányadik fog sikerülni, egyéb vizsgálatok, stb. Ez alapján elég nehéz dönteni. Lehet, hogy valahol nem kell fizetni az uh-ért, de csak 2-ra sikerül a babóca, valahol meg fizetgeted az uh-okat, de elsőre sikerül.Ez lutri sajnos...

Valamint még egy "apróság": a Dévaiban vállalnak terhesgondozást (pl. nekem ez fontos szempont volt), a Kaáliban állítólag nem.


Sok sikert!

15 hetes pocis (Dévais)


Bocsi a hosszú kommentért....a többit priviben írom :-)

2009. máj. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!