Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?...

Mit gondoltok a görbémről? Szerintetek van esély babára? A tünetek szerint a 17. napon lehetett ovum. Ja, és Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 24. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van esélyed a babára. Boldog karácsonyt neked is! Még egy kicsit légy türelemmel szilveszter körül tesztelhetsz is.:))
2011. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én görbém kísértetisesen hasonlít a Tiédhez. Kérlek, ha tesztelsz, jelezd, mi az eredménye, jó?
2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Teszteltél már?
2011. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szia, igen teszteltem tegnap előtt halvány pozitívat!

Mára nem vártam, nem is jött, remélem erősebb lesz a csík.

Veled mi van?

2011. dec. 29. 18:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Babonából csak halkan gratulálok, de szívből örülök. Amikor azt írtam, hogy a görbénk kísértetiesen hasonlít, arra gondoltam, hogy a hőmérséklet mozgások hasonlóak. Én itt tartok még most, nekem van még időm, de reménykedek...


[link]

2011. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia! Az esélyt megadtátok, már csak várni kell!

Ma reggel már szép erős lett a csíkom, már egy kicsit megnyugodtam, pedig ez volt a legesélytelenebb hónapunk!

Sok sikert, majd értesíts!

2011. dec. 30. 09:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon gratulálok! Olyan jó ilyet hallani. Mit is mondhatnék: boldog új évet Nektek! :-)


10-e környékén még jelentkezem...,

2011. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Várlak a +++++ teszttel!!

BUÉK!!

2011. dec. 31. 11:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudnál segíteni?

Szerinted van esélyem? Mi lehet ez a tegnapi hirtelen hőleesés?



[link]



Te hogy vagy? Voltál orvosnál? Minden rendben?

2012. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia, nem tudom, nekem is leesett ha megnézed, talán beágyazódás :)

Hétfőn voltam ultrahangon, de nagyon korán mentem, 18mm-es nyálkahártya, benne 4mm-es felritkulás, jobb petefészekben 24mm-es sárgatest. Szóval valaki készülődik odabent.

Nemsokára neked is kiderül, remélem sikerült neked is!

2012. jan. 3. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!