Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu, hogy terhes vagyok,...

Valoszinu, hogy terhes vagyok, de olyan gyogyszert irtak fel ami az elso harom honapban nem alkalmazhato! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
November 26an jott meg a menzeszem, azota nem szedem a fogamzasgatlot, mert teherbe szeretnek esni. Januar 28-a korul varom(nam) a kovetkezo menstruaciomat, hogy megtudjam teherbe estem-e. Csinaltam tesztet mar korabban, de arra gondoltam az meg korai lenne, hogy kimutassa. Egy par napja lebetegedtem, a nogyogyasz felirta nekem a Klion nevu gyogyszert, ill. huvelytablettat pedig en informaltam ot, hogy nem vedekeztunk a parommal. Fenn all az eselye, hogy babam lesz. Megvarjam a menzeszem vagy mindenkepp szedjem be?Ha beszedem es terhes vagyok, milyen hatassal lehet a babara??Kerlek mielobb valaszoljatok! Koszonom!
2011. dec. 24. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha november 26.-án jött meg utoljára, miért január 28.-ra várod? December 24 van, vagyis -/+ pár nappal mostanában kéne megjönnie. Egy érzékeny (10-es) teszt már valószínűleg mutatná holnap reggel is, ha terhes vagy!
2011. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, elnezest, elirtam!!
2011. dec. 24. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Na de mi legyen a gyogyszerrel??
2011. dec. 24. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet mielőbb(gyógyszertárban kérd a lehető legérzékenyebbet), ha negatív, nyugodtan kezdd el. Ha pozitív, kérdezd meg róla az orvosodat. Ha pedig annyira nagy a baj, hogy muszáj azonnal elkezdened szedni, akkor szedd, tulajdonképpen nem túl valószínű, hogy bármi gond lenne belőle, főleg, hogyha az orvos tudta, hogy családot terveztek, és így is ezt írta fel.
2011. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm az egséz terhessége alatt a klion gyógyszert és hüvelykúpot szedte, 2 hetes szünetekkel, mert mindig visszajött neki a fertőzés.
2011. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a segito valaszokat!!!
2011. dec. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!