Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra-mára nem vártam....

Tegnapra-mára nem vártam. Eddig nem is jött. Tegnap este pici barnázás, ma este nagyon pici rózsaszines folyás. Mindkettő csak pisi után papiron. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Csináltam ma egy tesztet ( Gabriel), de sajnos negativ lett. Múlt hét végén volt derék fájás, vasárnap óta az sincs. Ilyenkor mi van??? Hőt nem mértem eddig soha. Próbáljak reggel mérni? Valaki valami okosat tud nekem irni?
2009. máj. 19. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.... :(
2009. máj. 19. 22:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen ismételd meg a tesztet pár nap múlva. De a jelek alapján sajnos lehet, hogy mensi lesz belőle. Én azért drukkolok neked!
2009. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem elkeseríteni akarlak, de nekem is igy volt, és mensi lett a vége.Még csak küszködik, nagyon pici vérfolt van, de ma voltam dokinál, és már látta, hogy az lesz, mert összekentem a kesztyűjét :-) De drukkolok azért, hogy Neked ne ez legyen! :)
2009. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!