Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Javítja a teherbeesést a...

Javítja a teherbeesést a cickafarkfű tea fogyasztása?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal, és pár napja elkezdtem cickafarkfű teát inni. A kérdésem, hogy ez megkönnyíti a fogantatást? És még egy kérdés: a folsav az miben található meg, melyik B-vitaminban van benne. Mert már olvastam a B9-et, B11-et...most akkor melyik az?

Előre is köszi!!


2011. dec. 26. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Allitolag segiti, es a palastfu tea is. Egy babatervezos oldalon olvastam, hogy hosszabb tavon, kuraszeruen javasoljak ezeknek a teaknak a fogyasztasat a teherbeeses elott, mert a noi nemi hormonokat kedvezoen befolyasolja.



A masikra sajnos nem tudom a valaszt, bocsi.

2011. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ciklus első felében napi egy pohár cickatea éhgyomorra, második felében palástfű.

A cicka a peteérést segíti, a palást a progeszteron szintedre hat kedvezően.

Folsav mellé szoktak B vitamint adni, attól függ, milyen fajtájút veszel. Én a DM-ben veszem, azt hiszem 790 Ft, B-vitaminos és 30 napra elég, az egyik legolcsóbb.

2011. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!