Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy mióta babát...

Normális, hogy mióta babát szeretnénk, ilyen érzékeny lettem?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok nem teljesen ebbe a kategóriába tartozik a kérdésem,de itt talán találok sorstársakat.

Eldöntöttük a párommal,hogy babát szeretnénk.3 hónapja próbálkozunk,de még nem jártunk sikerrel.Nem vagyok elkeseredve,mert ez még nem nagy idő,ha mondjuk fél év múlva sem jön össze,akkor már lehet aggódni.

Azt vettem észre magamon,hogy amióta kisbabát szeretnánk,mindentől elérzékenyülök,sírva fakadok.Tegnap ment a Tv-ben a Micimackó és a zelefánt című mese,még azon is elpityiregtem magam,most,hogy itt olvasom a karácsonyi beszámolókat,hogy a gyerkőcök milyen lelkesen bontogatták az ajándékokat,meg,hogy rácsodálkoztak a karácsonyfára,ettől is könnybeszaladt a szemem.Tegnap vendégségben voltunk és volt ott egy házaspár,akinek 6 hónapos babája van.Egész idő alatt le sem vettem a szemem a piciről,dajkáltam,játszottam vele,mondták is a többiek,hogy kéne már nekem is sajt gyerek,mert látszik,hogy jól bánok a babákkal.Ők persze nem tudják,hogy mi 3 hónapja próbálkozunk.

Normális ami velem történik?Más is így van,vagy csak én vagyok ilyen lökött?


2011. dec. 26. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e azt nem tudom,de én is minden sz@ron elérzékenyülök....tudod min sírtam legutóbb?A VV5 tegnapi adásán.....névvel,arcal nem is merném ezt vállalni.....
2011. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az se semmi!De nálam az a furcsa,hogy én eddig nem voltam ilyen sírós,csak most amióta babát szeretnénk és gondolom,hogy ez ezzel lehet összefüggésben.
2011. dec. 26. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Teljesen normális. Én is így voltam ezzel az első babám tervezésekor. És most a második előtt is így vagyok. Olthatatlan vágyat érzek egy pici iránt és én is sírva tudok fakadni minden baromságon. Ebben a hónapban azt hittem, hogy terhes vagyok, annyira sírós voltam. Mert bizony az első terhességem alatt végig megmaradt ez az érzékenység. Verseken, műsorokon, fényképeken, stb., gyakorlatilag bármin sírva fakadtam:))))
2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok ilyen bőgőmasina,mert már kezdtem azt hinni,hogy az agyamra ment ez a baba dolog.:)
2011. dec. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!