Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jók ezek az adatok? 18M/ml,...

Jók ezek az adatok? 18M/ml, mozgás:50%mozog a :50% b:20% c:30% felépítés:60%ép 20 5feji,10%testi,10%farko deformitás. Leukocyta.5M/ml. Hámsejt: 1/látótér.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A 18M/ml az egy picit kevés mert min.20 a jó a 21. századi orvostudományban, a mozgás azt jelenti hogy a 18mból, 50%a mozog , az határeset , a 100%ból az 50 az élénk , a 20 a lassú , a 30 a nem mozgó , a 100%ból 60% az alakilag ép tehát az összes spermiumból nem a 18ból hanme az összesből 60% ép és ennek a 60%nak 20%nak nincs feje , 10%nak nincs farka , 10% vagy túl hosszú vagy deformált a farka.



Hát nem a legjobb spermakép de simán lehetsz vele terhes spontán....

Remélem érthetően letudtam irni....

2009. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leukocita azt sajna nem tudom mi a hámsejt meg 1/látótér az tökéletes , fvs-t nem néztek véletlenül mert az is fontos...

Előző voltam.

2009. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy ezt leírtad! Az fvs meg nem találom.
2009. máj. 20. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Kár hoyg nem találod mert egy fonots adat a spermium szempontjából jah meg a ph érték is fontos....

2009. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk tavaly nyáron ugyanez az adat volt, prosztatagyull volt a páromnak nem is tudott rola csak andrologus megvizsgálta antibiotikumot szedett, meg 4 honapig maca vibet, januárban 6 millio/ml lett csak ,és megint volt benne (meg az elözöben is) baci, bakt szürésre küldték, megint antibiotikumok meg clostyt szedett 3 honapig. a mult heti eredménye 20,4 millio/ml lett és több lett a mennyiség is felment 6 ml-re, bacit nem tudjuk van e benne még nincs eredmény, de most rajt vagyunk a táémán:) amugy 29 honapja probálkozunk és most szedi a FER 14-t ez nagyon jo spermaszám növelö azt mondják, bár drága. de ha megéri...? nem tudom, én elvinném az eredményt a nögyogyászomhoz és elküldeném a párodat az andrologushoz vagy urologiára.. mert ha van benne sok leukocita (fehérvérsejt) az bacira utal. amugy nálunk semmi de semmi tünete nem volt a prosztatgyull-nak csak nem kivánta annyira sexet, és kiderült a hormon vizsgálaton hogy a tesztoszteronszintje is alacsonyabb báér ezt azota nem nézték..
2009. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, hogy fvs-t kerestek. Ez alatt fehérvérsejtre gondoltok? A leukocyta a fehérvérsejt, remélem erre gondoltok és tudtam segíteni :)
2009. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!