Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt elvégzéséné...

A terhességi teszt elvégzésénék mennyi idő után van értelme az együtlétet követően?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét legalább.
2011. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 28. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
12 nap...nekem legalábbis,de inkább úgy mondanám,h ovu után 12.napon (nekem mutatta már nem első pisiből)
2011. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, és te melyik tesztet használtad? Én Maria Romed nevűt vettem.
2011. dec. 28. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Clearblue az,ami 4 nappal nemvárt előtt kimutatja,mondjuk én 2 nappal előtte próbáltam,tehát ovu után a 12.napon,azaz,ha teljes ciklust nézünk a mensi első napjától a 26.-on...így két nappal nem első pisiből pozi teszt,nem halvány! One step 1nappal nemvárt előtt reggeli első pisiből haloványka pozi...
2011. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gratula akkor a babához :) kisfiú vagy lány?
2011. dec. 29. 05:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi:) Még nagyon friss a dolog...ma vagyok pont a nemvárt napján,so 4 hét de kislányt szeretnék,de még messze vagyok ettől...örülök,ha minden rendben megy egyenlőre! Jól megfáztam valahol és most izgulok,h ne legyen baja,de még dokihoz nem mentem...csak jövő hét vége felé tervezem,ha nem lesz gond esetleg addig...
2011. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem hogy nem lesz gond. Én is meg vagyok fázva :) de szerencsére már megyek ki belőle. Az első babátok lesz? Gondolkodtatok már a neven? :)
2011. dec. 29. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!