Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalataitok? A...

Mik a tapasztalataitok? A barátcserje kapszula helyrehozhatja és visszaállíthatja a fogamzásgátló abbahagyása után borult ciklusomat? Kicsit kétségbe vagyok esve, nem gondoltam volna, hogy így borulni fog minden :- ( pedig már úgy szeretnék babát...

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,a Premens nagyon jó a ciklus visszaállitására,szedjed nyugodtan!

Sok sikert a babához!

2009. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na végre már kaptam egy választ, köszönöm szépen!

Úgy hallottam, hogy a menszi első napjától kell elkezdeni.

És ha kimaradt a menszi? Várjak míg egyszer csak jön, vagy el lehet kezdeni szedni.

2009. máj. 21. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom hogy bármikor elkezdheted
2009. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, én sok jót hallottam róla. Bármikor elkedzheted. Egyébként nálam is borult minden, 11 hónapig nem mensiztem, a tabi elhagyása után! Úgyhogy cselekedj! Ha 1-2 hónap alatt nem válik be, szerintem menj dokihoz!
2009. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! kedves utolsó ez szörnyű lehet.........sajnálom, remélem nem fogok így járni. Nagyon szeretnénk már babát, és ez így menszi nélkül nem fog összejönni. Most azért imádkozom, hogy jöjjön már meg, utána meg majd azért, hogy nehogy jöjjön............ :-))))))))))))
2009. máj. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!