Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjéről tapasztalatok?

Barátcserjéről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Várnék tapasztalatokat azoktól, akik szedték vagy szedik.


Nekem előző hónapban az ovu után elég cikk-cakkos volt a görbém, bár a cover line fölött maradt, de ugrált.


Mensi első napján elkezdtem nagyobb adagban szedni a barátcserjét, és kb. két hétig szedtem 2x2- t belőle, azóta 2x1- et.


Most, a luteális szakaszban nagyon szépen a görbém, egyenletes, magasan van. Ráadásul 37 fok felett, ami előző hónapban nem volt meg.


Nem tudom, hogy ez lehet- e már a barátcserje hatása, vagy reménykedhetem?


2011. dec. 30. 12:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Szia,én barátcserjés vagyok.Most már nem szedem mert reménykedek:)3 honapig szedtem szépen 28 napos lett a ciklusom.Nincs koztesvérzésem.
2011. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, hogy vàlaszoltàl! Mikorra nemvàrod?


Szerinted tarthatja fent a hőmet a cserje?

2011. dec. 30. 13:34
 3/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vezettem görbét,de az első hónapban,ahogy szedtem a barátcserjét, sikerült teherbe esnem:) Ikrekkel. Most már 10 hónaposak.

2011. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
elso vagyok,9-10-re nem várom.most nagyon reménykedem:)
2011. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Èn 5-e körül nemvàrom.


Az tuti, hogy volt màr hatàsa a bcs- nek, csak ez a ciklus màsodik felèben magas hő gyanús nekem.


Gratulàlok az ikrekhez!


Szorítok neked is első válaszoló!


Megírod maj az eredmènyt?

2011. dec. 30. 14:57
 6/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez a második barátcserjés ciklusom. Szép, egyenletes 26 napos ciklusaim vannak (most már). Amiben segített, hogy a szokásos tipikus menstruáció előtti tünetek elmúltak vagy enyhültek és menstruáció alatt sincs elviselhetetlen görcsölés. Ebben a hónapban szépen látszik a peteérés is, remélem, a hő is fennmarad és akkor teljes lesz a siker! 11-ére nem várom...


[link]


Te tudnál görbét mutatni?

2011. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Tudok, csak majd kèsőbb. Nagyon hasonlít a tièdhez, csak az egèsz egy picit feljebb van.


De neked miért nem húzta be az ovut??????

2011. dec. 30. 17:26
 8/42 A kérdező kommentje:
Màrmin úgy èrtettem, hogy az alaphőm+ a cover line is feljebb esik, meg màr a 23. napon jàrok.
2011. dec. 30. 17:27
 9/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem húzta be. Lehet, hogy valamit még be kellene állítani a ciklus.hu-n? Már a 23. napon jársz? Hány naposak a ciklusaid? Lassan tesztelhetsz! :-)
2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Általàban az ovutól szàmított 14. napon jön meg, ez alapjàn jan. 5-re várom.


Nem is tudom, hogy mikor teszteljek, csütörtöknèl hamarabb nem akarok, de inkàbb péntek lenne jó, ha kibírom.

2011. dec. 30. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!