Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reikis kismamák! Mikor éreztét...

Reikis kismamák! Mikor éreztétek, hogy több energiát igényel a pocakotok? Már a megtermékenyülésnél, vagy csak a beágyazódás után?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is reikis vagyok de itt erre a kérdésedre nem nagyon fogsz értelmes válaszokat kapni szerintem.ezekszerint Te érezted a megtermékenyítést vagy a beágyazódást?Én 4 éve szeretnék teherbe esni most valahogy tudom h sikerült van még 2 hetem.
2012. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor már elkezdett növekedni, a 2 hónap után.
2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az nagyon furcsa most, hogy állandóan jön az energia a kezemből. Munkahelyen munka közben, és otthon is. Még nem teszteltem, sőt még van pár napom a menszeszig. Csak számomra ez furi, hisz ilyet még nem éreztem.
2012. jan. 3. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt amikor megkaptam a beavatást vagy ha beteg embert látok.
2012. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a beavatásnak már 15 éve, és beteg emberhez sem köthetem, mert akkor is megy, amikor nincs a közelemben senki. Azért köszi a válaszokat.
2012. jan. 3. 18:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek. Nem érezem semmit. Mi még most kezdtünk próbálkozni, csak kíváncsi vagyok. De érdekelne, hogy neked sikerült-e? Írd meg, és sok szerencsét!
2012. jan. 4. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú,mire megtaláltam ezt a kérdést...:)

Olvastam már pár napja de szeretnék tőletek kérdezni!Remélem még olvassa valaki!


Szóval nekem (HA VOLT MINEK) pár napja ért véget a beágyazódás!Tegnap meg ma fájnak a csontjaim,az izmaim szó szerint mintha kiszívná valami belőle az erőt!

Én nem foglalkozom reikivel és társaival de ettől függetlenül hiszem hogy létezik a dolog!

Szerintetek a baba "szívhat le"?

2012. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h ilyenkor még a baba ennyire szívná el az energiádat.Kedves kérdező kezeld a hasadat sokat lehet h érzi hogy valami történt odabent ezért megy állandóan az energia.Majd megírom mi lett velem 1 hét múlva kiderül.
2012. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki erre tévedne...

A megtermékenyülés után végig éreztem az útját a petevezetéken át. Már akkor több erergiát kért. Kis bizsergésként a kezemet a hasamon mozgatva meg tudtam mondani éppen hol jár az ostódó sejt. A beágyazódás kezdetétől pedig még több energiát kért.

2012. febr. 4. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Meg csak most bukkantam a kerdesedre, es kivancsi lennek,vegul is babas vagy,jol erezted? Nekem a parom reikis, szerinted o erezheti,ha en babas vagyok? Csak mert mostanaban feltunt,hogy sokat simogatja a hasam,de nem mond semmit :) meg kimel mindentol, meg egy talcat sem hagy felemelni :) a mensim viszont csak jovohet vegere lenne esedekes... mit gondolsz? Legyszi irj!
2012. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!