Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az hogy egy nô...

Lehetséges az hogy egy nô terheslesz egy babával, és rá egy hónappal mégeggyel?

Figyelt kérdés
akàrmilyen kicsi is az esély lehetséges?
2011. dec. 31. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem, terhesen nem eshet teherbe.
2011. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
statisztikailag lehetséges, gyakorlatilag irodalmi ritkaság.
2011. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen terhesség, a new york medical school szaklapjában kettő ilyet is leírtak.
2011. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de ez természetesen pusztán azt jelenti, hogy megtörtént már, az esélye gyakorlatilag nem mérhető.
2011. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia versenyescsávok:)


Volt már ilyen, de ez annyira ritka, pár alkalom, hogy statisztikailag nem lehet megállapítani a valószínűségét. De létezik.

2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen,és képzeld sokkal nagyobb lesz a POCAKJA ami téged annyira inspirál:-)
2011. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom,végig sem kell olvasnom a kérdést, és már tudom,hogy ki írta!!!!


Ne haragudj,de ez már tényleg beteges,hogy enniyre érdekel a terhesség, a nők pocakja, a baba,a szülés, stb...és ráadásul olyan dolgokat tudsz kérdezni,hogy az ember haja égnek áll!!!!


Versenyescsávók,én csak egyet tudok neked kívánni,így új év előtt, szokj le erről a szokásodról,hogy értelmetlen dolgokat kérdezel, és őszintén kívánom,hogy találd meg a számodra megfelelő utat,mert te ilyen felfogással, helyesírással, összefüggsételen gondokodással soha de soha nem fogsz tudni az orvosira bejutni!!!


B.U.É.K!!!

2011. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok semmiféle versenyescsávó! pusztàn kiváncsi voltam létezik e ilyen. a regisztràlàsom óta most ìrok elôszôr ebbe a kategóriaba. a helyesìràsomról meg annyit, hogy telefonról vagyok és hirtelen nem veszem észre ha elìrok valamit.
2011. dec. 31. 13:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Romániában élt egy nő, akinek 2 méhe volt, de csak akkor derült ki, mikor terhes lett a 2.babájával és még az első is ott volt a pocakjában...
2011. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

És csodálkozva nézett a 3 szemével.

2012. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!