Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig pár hónapra kimarad a...

Mindig pár hónapra kimarad a vérzésem, hiába szedek fogamzásgátlót, sosem lesz rendszeres a ciklusom. Ez azt jenelti, hogy nincs közbe peteérésem, és elvileg teherbe sem eshetnék?

Figyelt kérdés

Gyógyszerek énlkül sem rendszeres a vérzésem, évente így négyszer ötször vérzek. tavaly fél évre szünetet tartottam, bogyók előtt is rendszertelen volt meg közben is, mikor szünetem volt, három hónap után norcolutot kellett szednem, mai megindította a vérzésemet. Totális terhességi tünetek voltak előtte, azzal a különbséggel, hogy fogytam, de a hányinger, hőemelkedés, uborkazabálás, hangulatingadozás, mellfeszülés és fáradákonyság megvolt, sőt az étvágyam is túl jó volt.

Mégis negativ lett a teszt és tényleg nem vártam babát.

A doki UH ra sem küldött, hogy mi lehet ez nálam. Különösebb stressz sem ért mostanában, nem is fogyózom, a súlyom is átlagos, nincs egészségi problémám, se káros szenvedélyem, a szexuális életem tkéletes. 23 éves lány vagyok, jó volna tudni h termékeny vagyok e, hogy lehet e ettől függetlenül babám. most fél éve szedek megint fogamzásgátlót, de ez már egy másik fajta, ugyanolyan összevissza a ciklusom mint eddig volt. Nem vagyok túl nőies alkat, és néhol vannak szőrszálak amik hormonzavarra utalnak, de csak a cicim körül és a köldökömnél máshol nincsenek, érdekes. Az fel sem merült a dokiban, hogy UH kéne, és hogy esetleg van e sisztám, vagy hormonzavarom, hogy kéne e kaparás vagy valami más kezelés.


2009. máj. 22. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Történetedet olvasva én PCOS-ra gyanakodnék. Nekem is csak elvétve volt mensim és aztán jött a többi jel, ami erre a betegségre utalt: hajhullás, zsíros arcbőr, szőrösödés, megnagyobbodott petefészkek és ami a legdurvább, a sok kicsi apró ciszta a petefészkemben.Feltétlen vizsgáltasd ki magad és keress egy másik orvost, ha a mostani nem akar UH-ozni, csak azon lehet normálisan, biztosan követni a peteérést.+hormonvizsgálat.De persze lehet, hogy nálad nem ez áll a háttérben és bízom benne,hogy csak enyhébb hormonzavar, amit gyógyszerekkel helyre lehet állítani.:-) Ne haragudj, ha megíjjesztettelek, nem állt szándékomban.
2009. máj. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!