Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehet az ovulációs...

Tényleg lehet az ovulációs tesztet ORÁKEL-nek, vagyis jóstesztnek használni terhesség megállapítására?

Figyelt kérdés

[link]

Itt találtam róla egy kevés információt, de a fórumban nem találom... Tud erről valaki valamit?


2008. márc. 30. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kiprobáltam és a válaszom IGEN. A 26.napon teszteltem ovu tesztel és két csikos lett, igaz az egyik csik halványabb lett. Aztán kiváncsiságból teszteltem pár nap mulva, akkor jó erősen látszodott mind a két csik. Persze vettem terhességi tesztet is ami ugyszintén két csikos lett. Egy 8 hetes kismama
2008. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma van a 21-ik napom, és az ovuteszten halványan megjelent a második csík. Pé-m egy hete volt. Szerinted?
2008. márc. 30. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem jelent semmit! Tobbszori reggeli vizeletbol kell figyelni, hogy erosodik-e a csik. Ha erosodik, akkor nagy valoszinuseggel sikerult, johet a terhessegi teszt.
2008. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez igy nem teljesen igaz. A teny az, h a terhessegben is kimutathato az lh hormon jelenlete, na de nem a par naposnal, hanem a tobb hetesnel. Ezert amit 26. napon meg meg korabban mutat az lh-teszt, az meg a peteeres utan a vizeletben jelentkezo hormont mutatja.
2008. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-ik valaszolo vagyok.

A 3-iknak uzenem, nezz jobban utana, pl ott a megadott linken. Akkor talan megerted, hogy nem jol gondold!!

2008. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én irtam az első választ. Februárban a ciklusom 11. napjától teszteltem ovu tesztel. A 13. napon volt pozitiv a tesztem. A köv. napon alig látszodott a második csik. A 26. napon pedig már nem az LH szintet hanem a HCG hormont mutatja ki az ovuteszt. Legalábbis én igy értelmeztem amit a neten olvastam.
2008. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Késett a mensim, csináltam terhességi tesztet, negatív lett. Utána csináltam LH, vagyis orákel tesztet, 2 csíkos lett. Kezdtem örülni, rá két napra megjött. Röviden ennyi a sztorim. Ezek után nem bíznék az LH-tesztben a terhesség megállapítására...
2008. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Fantasztikus. Itt ulok az agyban, kezemben harom fajta (!) ovulacio teszttel... azt sem tudom melyikkel kezdjem. (Raadasul a kis ovu mikroszkop is itt figyel mellettem....)Alaposan beraktaroztam. De meg mindig nem ertem igazan mi van. (Lehet hogy nalam nincs semmi mert sehogy sem jossze az emelkedett LH szint:((((((()
2008. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!