Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem attól, hogy...

Teherbe eshettem attól, hogy pé környékén párom kért nyúljak fel magamnak, de előtte Őt kényeztettem, és lehet volt előváladék az ujjamon?

Figyelt kérdés

Még nem szeretnénk babát, óvszerrel védekezünk.

Petting elején Őt simogattam, majd kb 5 perccel később kérte hogy nyúljak fel magamnak.

Közben biztos hozzáértem a lepedőhöz is, stb - de maradhatott annyi előváladék az ujjamon (vagy körmöm alatt), amitől teherbe eshetek??

Utána kapcsoltam hogy nem voltam elég óvatos. :(

Még nem vagyunk régóta együtt, babát még nem szeretnénk..


2009. máj. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esély lehet rá, de minimális.
2009. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a minimális jelen esetben inkább semmi... hacsak nincsenek a párodnak hihetetlenül extra tulajdonságú spermái, nincs az a kiskatona, amelyik ilyen starttal el tudna jutni a petesejtig :)
2009. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!