Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a menstruálás a...

Lehetséges a menstruálás a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerőstől hallottam, hogy vérzett a terhesség alatt. Más is tapasztalt ilyet?
2012. jan. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!Vagyis normális menstruáció nincs terhesség alatt!

Max enyhébb,rövidebb ideig tartó vérzés,barnázás!

Ha átlagos a vérzése de terhes akkor menjen orvoshoz mihamarabb ő pontosabbat tud mondani!

Remélem segítettem!

2012. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol leírom az én történetem:

Nagyon vágytunk egy babára már fél éve nem védekeztünk 2003 Novemberben 23-ára nem vártam reménykedtem benne,hogy nem jön meg 22-én megvettem a tesztet ,de "sajnos" még aznap este megjött nem volt erős vérzés de azért volt felváltva vérzés és barnázás 8napig. Totál elkeseredtem ,hogy megint csak nem sikerült nem is reménykedtem benne hogy terhes lehetek következő hónapban kimaradt a vérzésem csak 1 napig barnáztam gyorsan előttem a tesztet ami pozitív lett (december22-én) nagyon boldog voltam januárba mentem orvoshoz ahol kiderült 8 hetes terhes vagyok csak lestem hisz nekem megvolt novemberben Úgyhogy létezik ilyen de azért ez nem átlagos

2012. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy előtte sem volt sok vérzésem 5 napig tartott de nem volt nagyon erős ezért nem is gyanakodtam hiszen megjött és 8 napig tartott
2012. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

köszönöm a válaszokat

Voltam ma háziorvosnál, rákérdeztem mi a véleménye, és azt mondta h esélytelen. Mindig védekeztem világ életemben, egyetlen baleset sem történt, ami igen az is pár éve volt és abból se lett semmi komoly.. vírus a baj azért hányok :) hurrá van emberek :D

2012. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!