Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek hüvelyi uh. -ra...

Holnap megyek hüvelyi uh. -ra mert utoljára 2011.10.31. -én jött meg és november 6-ig tartott. Ezzel nincs is gond, csak december 16. -a óta pecsételő vérzésem van. Hol van hol nincs. Esetleg van még esély a terhességre?

Figyelt kérdés
voltam már dokinál vele,elküldött haza annyival hogy megvan vastagodva a méhnyálkahártyám(7,4mmm) majd ha nem változik a helyzet menjek vissza hát nem változott semmit,ugyan úgy van hogy pár csepp egész nap és annyi. Nem tudom mire véljem.Remélem holnap kiderül hogy mi bajom van,remélem pocakos vagyok,és ezért ez a "felhajtás".Tudom hogy nem sokára megtudom hogy mi lesz de nagyon tartok és félek ettől amit hallani fogok,esetleg nem tudnátok valami tapaszatalatokat mondnai,hátha megtudnák nyugodni =/ =)
2012. jan. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha nem áll fent a terhesség, akkor kapsz egy gyógyszert Norcolut a neve, amitől megjön, nekem is így volt, csak nekem 3 hónapot nem jött meg, és már kórosan vastg 16mm-es volt! Van ilyen, nem kell megijedni, és ne keseredj el ha nem vagy babás, ezzel kitisztulsz, és nagyobb esélyed lesz a terhességre!

Majd mondd meg mi újság:)

2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a szép szavakat,remélem hogy babás vagyok ha nem akkor remélem nincs nagy gond holnap jelentkezek .Remélem pozitív élményekkel jelentkezek.

kösziiiii :)

2012. jan. 4. 20:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a szép szavakat,remélem hogy babás vagyok ha nem akkor remélem nincs nagy gond holnap jelentkezek .Remélem pozitív élményekkel jelentkezek.

kösziiiii

2012. jan. 4. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem a nyálkahártya kicsit vékony terhességhez.

Tesztet nem csináltál?

2012. jan. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sziasztok !

megjöttem a dokitól,nem látott semmit az uh. nincs terhesség,de ha 2 héten belül nem múlik el a pecsételgetés akkor vissza kell mennem és be kell avatkoznia--->ezt hogy értette?! nagyon félek,ugye a méhen kívüli terhességet kizárhatjuk?!

2012. jan. 5. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívüli lennél, akkor terhességi tesztnek pozitívnak kell lennie!

A beavatkozás ilyen esetben a gyógyszer, amit írtam is!

2012. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia.csináltam egy tesztet de nagatív de holnap reggel is csinálok egyet .anyumnak volt méhen kívülije és mondta hogy akkor nem is tudnék biciklizni,mert úgy görcsölnék...na mind 1 ha végre vége lesz ennek akkor legalább újjult erővel gondolhatok a terhességre = )
2012. jan. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!