Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik napokon a legkönnyebb...

Melyik napokon a legkönnyebb teherbe esni? Cigit már letettem, kávéról is lemondtam, jöhetne már a baba:)

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt a peteérésről és hőmérőzésről, de hogyis van ez?
2008. márc. 31. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Elöször is a lényeg hogy mennyi idő a ciklusod, és hogy mindig annyi idő-e.Általába a ciklus közepén van peteérérs,de ez sem teljesen így van, erre van a hőmérő.És még az ovulációs teszt is.A hőmérőzésta mensi után kezd el.És írd fől mindennap,és mindennap ugyan abba az időbe mérd,reggel mielőtt kikelsz aza ágyból és hüvelybe az a legpontosabb.A ciklus első felébe alacsonyabb 36,4-36,6 körüli.A ciklus felébe de ez lehet 3-4 nappal előtte is, el kezd szépen emelkedni, és a hőmérőn is látni fogod, hogy megnő a váladékod, ez segít a spermának célba érni.Ha a hőd el kezd nőni a váladék is megnőtt, akkor lehet akciózni, bár szerintem ezt ne tegyétek ettől függően, ugyan ugy éljetek házas életet bármikor, de ebbe az időbe mindenképp.Ha ezeket a tüneteket, le akarod ellenőrizni, vegyél ovul tesztet, hogy biztos legyél a dologba, és a következő hónapba már felismered a peteérést.Ha volt peteérés a hőd 36,9-37 körüli leszz a mensiig.Ha a mensi nem jön meg, és a hőd már 37, fölötti akkor valószínű sikeres volt az akció.Remélem tudtam segíteni. Sok sikert 36 hetes kismama
2008. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszíró gyönyörűen összeszedett mindet, csak annyival egészíteném ki, hogy érdemes elkezdened terhesvitamint szedni. Egy vitaminnal megfelelően ellátott anyai szervezetbe könnyebben meérkezik a baba, és a fejlődés legfontosabb fázisa az első pár hét, amikor még nem is tudod, hogy már ott van a pocakban.
2008. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm próbálkozott sikeresen a málnalevél és a palástfű teával. Az előttem szólók már elmondták, hogyan tudhatod, mikor van peteérésed, addig naponta 2-3 csészével igyál málnalevél teát. A peteéréstől kezdve pedig palástfüvet. A palástfű a beágyazódást segíti állítólagosan.

Ha a saját tapasztalatomat kellene leírni, nem sok mindent mondhatnék. Mi egyszerűen egymásra néztünk a párommal, hogy most már jöhetne a baba, abbahagytuk a védekezést, nem számolgattunk, csak szeretkeztünk minden nap, volt, hogy többször is. Rögtön az első hónapban teherbe estem. :-))

Kellemes és sikeres próbálkozást! És a terhesvitamint tényleg érdemes szedni! Minden jót!

25hetes kismama

2008. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!!
2008. márc. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!