Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy felfáztam?

Terhes vagyok, vagy felfáztam?

Figyelt kérdés

31.-én kellett volna megjönnie, de előtte kb 3 nappal rengeteget kezdtem pisilni járni.Nem volt kellemetlen , de volt h csak inger mégsem jött, vagy csak 1 csepp és mégsem csípett.Nekem ez nagyon fura mert többször felfáztam már és rögtön éreztem h mikor van úgy mert csípett. egyszer pedig a vesém fájt de már akkor is csípett.2 nap menzi késés után teszteltem, (olcsó dm-essel) de semmi.Aztán megjött.nem mondanám gyengének, bár a 3.nap volt egy szakasz mintha elvágták volna.aaztán nem is lett erősebb.kevés maradt.előtte bioptron lámpáztam annak tudtam be.pedig akkor még olyan szokott lenni mint a 2.nap.tőzegáfonyát szedek, (előtte is)mindent megtettem ami felfázáskor szokás, erre ma elkezdett fájni a ferekam.. A vesém lehet??

Jah és többször erősen megszédültem az elmúlt 2 hétben.

orvoshoz még nem volt időm elmenni.. a munka miatt..


teszteljek ujra , vagy felesleges??


2012. jan. 6. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha tesztelsz. Szerintem.
2012. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem vagy terhes. Meg is jött, a teszt is negatív lett. Nem minden mensi egyforma. De ha gondolod, a bizonyosság kedvéért tesztelj még egyet.
2012. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!