Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor MI VAN?

Most ilyenkor MI VAN?

2012. jan. 7. 07:13
 1/9 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Jaj de szomorú vagyok:((((((


Ma csináltam két újabb tesztet (gabriel vizeletsugaras és "kék csík" nevű mártogatós), mindegyik negatív lett:(((((( A gabrielen talán valami nagyon nagyon halvány csík van, de sokkal gyengébb mint a tegnapi vagy a tegnap előtti...


Most akkor mi van? Meg fog jönni? Ennyi volt??????


Tudod semmi értelme a minden napi tesztelgetésnek, nem is fogok most jövő hét hétfőig vagy keddig tesztelni.


AKI ISMERI A SZTORIMAT, KÉREM VÁLASZOLJON!:(

2012. jan. 7. 07:14
 2/9 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy mindegyiken van nagyon nagyon halvány valami, kb. 1-2 órája csináltam őket. De akkor is gyengébb csík mint a tegnapiak:((((


Jaj, egy világ omlott össze bennem:( Egész éjjel nem aludtam az izgatottságtól, most meg ez az eredmény...


Bocs, hogy ennyit nyavalygok, jó kiönteni a szívemet

2012. jan. 7. 07:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hány napja késik?
2012. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most kellett volna megjönnie hétvégén!


De már megnyugodtam, csináltam az előbb egy CLEARBLUE digitális tesztet, egyértelműen kiírta, hogy terhes vagyok és azt is, hogy 1-2 hét telt el a fogantatás óta:))) Ennek a tesztnek azért már hiszek, többet nem veszek össze mindenféle vicik-vacak tesztet. Levontam a tanulságot!!

2012. jan. 7. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de eleve nem kellett volna 10-11 dpo-n elkezdeni tesztelgetni. Egyébként nem is értem, hogy miért csináltad, ez már a korábbi kérdéseidnél (mind a 2-t olvastam) is felmerült. Azt írod, hogy a férjedet gyakorlatilag meddőnek nyilvánították. Ez persze nem zárja ki, hogy ne sikerüljön, de valljuk be, azért nem sűrűn fordul elő ilyen, kicsi rá az esély, és elgondolkodtatott, mert ha én a ti helyzetetekben lennék, akkor az esélytelenek nyugalmával élnék, és max akkor tesztelnék, ha már késik. Eszembe sem jutna korábban. Ez minden hónapban így megy? Vagy csak most? Tényleg nem bántásból, csak én ezt nagyon furcsálltam.

Ne keseredj el, várj pár napot, és ha nem jön meg, akkor tesztelj újra. Ha baba van, akkor már biztos egyértelmű pozitív lesz.

2012. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na jól van. :) A clearblue megbízható teszt.
2012. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia,nyugodj meg ott lapul a pici a pocakban:)VIGYáZZ MAGATOKRA:)
2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz Magatokra és szerintem menj mielőbb orvoshoz, pihenj sokat!

Sok boldogságot!

2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél azóta?
2012. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!