Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Lollok Zoltánról mik a...

Dr. Lollok Zoltánról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én terhesgondozásra jártam hozzá tavaly,jófej,kedves,csak szülést nem vállal sajna...

Teherbeesés témában azonban nem tudok róla mondani semmit:)

2012. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hozzá járok 3 év sikertelenség után nála derült ki hogy IR-em van(magas inzulin) ezért nem maradtam terhes.Én eddig meg vagyok vele elégedve alapos nagyon kedves közvetlen mondjuk én magánrendelésére járok.Most ha megjön nekem akkor kezdjük vele a stimulálást.Régóta próbálkoztok a babával?Azt mondta ne húzzuk az időt 3 év sok mostmár vágjunk bele a közepébe néztek inzulint hormonokat és még meg akarja nézetni h nem-e öli meg a méhnyálkám a spermiumokat.
2012. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon csúnya méhszájsebem volt, és össze-vissza menstruáltam, szóval volt egy csomó bajom. Voltam sok orvosnál, de senki nem tudott segíteni. Amikor hozzá mentem egyből rendesen kivizsgált, és rögtön méhszájplasztikát javasolt. Azóta nincs vele gondom. Úgy hallottam, hogy nagyon jó meddőségi szakember. (tesóm nála született 24 évvel ezelőtt)
2012. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!