Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok második csíkot? Holnapr...

Láttok második csíkot? Holnapra nem várom. Ez akkor pozitív?

Figyelt kérdés

ez egy 10-es vaterás teszt reggeli első vizeletből, ma délután is csináltam egyet, exepil teszt 25-ös és ugyanilyen lett, pedig előtte még két bögre teát is megittam.


[link]



2012. jan. 7. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem két csíkos.

;)

Első pozitív tesztem nekem is ilyen lett.

2012. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

szerintem az! halkan gratulálok:)

Én is ilyet produkáltam nemvárt előtt 3 nappal, de olyan ideges voltam, hogy ez most akkor csík vagy nem csík, hogy vettem egy digitális clerabluet és az szépen kiírta, hogy terhes vagyok, neki már hittem!

2012. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

van még itthon pár tesztem, szépen elhasználom őket, naponta egyet reggeliből, és ha szépen erősödik, én is elhiszem. :)


köszönöm lányok!

2012. jan. 7. 17:38
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Látok 2 csíkot!! :)

Halkan gratulálok én is! :)

Remélem beszámolsz a többi tesztről is!

2012. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Még nagyon halvány de egyértelmű :) Majd lesz még erősebb is. (Gratula!)
2012. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
annyira örülök, köszi, izgulok is rendesen, hogy erősödjön a teszt. És igen, ígérem, hogy beszámolok a többi tesztről.
2012. jan. 7. 17:55
 7/22 A kérdező kommentje:

már csak azt nem tudom, hogyan mondjam el a férjemnek.

Valamilyen szép módon szeretném, hogy emlékezetes legyen.

2012. jan. 7. 17:56
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát azt én sem tudom hogy,hogy adjam elő!

Nekem is van halvány pozi tesztem (több is) :D, de én még megvárom a nemvártat,utána újra tesztelek és ha szép erős akkor az orra alá teszem! :DDD

2012. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! és semmi körítés, csak odaadod neki? én is az erősebb tesztre várok, hátha már holnap egyértelműbb lesz.Ráadásul vasárnap lenne, jó lenne valahova elmenni és úgy átadni neki. De ez nem olyan egyszerű, mert van már két másik gyerkőc :)
2012. jan. 7. 18:25
 10/22 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!

Másodszor megkérdezhetem hogy tudod e mikor foganhatott meg a baba és azóta hány nap telt el?Ha igen akkor megköszönném ha leírnád!Köszi és boldog babavárást neked!

2012. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!