Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron vagy Veszprém...

Székesfehérváron vagy Veszprémben orvos aki megbízható és segitőkész?

Figyelt kérdés
Olyan orvost szeretnék aki ha elmondom neki, hogy tavaji missed ab után 11 hónap elteltével sem sikerül teherbe esnem, akkor nem hazaküld, hogy hőmérőzzek 3 hónapot aztán meg mikor vissza viszem az eredményt közli velem, hogy átjárhatóságit kell csinálni! Sem egy vérvételt nem csinált, semmit! Tudtok valakit ajánlani? Megköszönném!
2009. máj. 24. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én Veszprémi vagyok és én is maszek orvoshoz járok,nekem is volt vetélésem(missed ab),Dr.Bagarus Sándor 06/30/2470873,szinte mindig felveszi ha nem müt éppenmegész nap lehet hívni.Hétfőn és szerdán rendel a Vp-i kórházban a 3.emeleten.Nagyon kedves,megbízható,és jó humora van Én végig hozzá jártam a terhesség alatt és nagyon meg vagyok vele elégedve.7000ft egy vizsgálat.Remélem tudtam segíteni.Szép napot,és sok sikert.

8.5hós kislegény anyuja, Vera

2009. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Képzeld éppen Ő fejezte be a terhességemet tavaj nyáron! Még sajnáltam is szegényt, hogy éjjel 1 órakor nem tud pihenni miattam, de előttem pont egy szülése volt! 11 hetes voltam! Szted miért nem sikerül a baba nekünk?
2009. máj. 25. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Azt sajna nem tudom,hogy mi lehet a baj,de ha egyszer összejött akkor elvileg nincs semmi baj.Nekem a missed ab.után 2hónap kihagyás után,vettem ovulációs tesztet és ennek a segítségével a második hónapra összejött a baba és már 8.5hónapos a kisfiam.Próbáld ki érdemes,megmutatja,hogy van e peteérésed,amikor pozitív,akkor sex,fél óra pihi,párna a popsi alá,szedhettek Evitamint is az is segíthet,mi szedtünk mind a ketten 500mg-ot naponta.Ha 2-3hónapig nincs pé,akkor menj el a Bagarushoz,majd elküld hormonvizsgálatra meg átjárhatóságira...Stb.Próbálj ne görcsölni,ne erről szóljon a házasélet,mert az nem jó sem neked sem a párodnak,ha nem sikerül a következő hónapban,állj pozitívan a következőhöz,ne törj le.Tudom nem könnyű,én is végigjártam ezt az utat,sajna,de meglett az eredménye és most itt játszik a szőnyegen:D Csinálj vmi olyan dolgot amit régen szeretnél már,tereld el a gondolataidat és hidd el össze fog jönni a baba,a stressz is gátolhatja a fogamzást.Szorítok,hogy minden okés legyen és írj ha van vmi.

Szép napot kívánok.

Üdv:Vera

2009. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ismét itt vagyok! Nem tudom mi legyen, mert számomra ez már hihetetlen, hogy 2 terhességem volt eddig és mindkettő elsőre összejött de volt már 2 vetélésem is sajna ami szintén elsőre sikerült, igaz az első vetélélésem után eltelt egy év mire úgy dömtöttünk hogy akkor baba legyen! Közben 3 éve meghalt a férjem aztán, meg egy csomó más is jött az életembe ami rossz, de ezeken apránként túltettem magam, mert itt vannak a gyerekek fel kell őket nevelnem! Most viszont van egy éve kb, egy párkapcsolatom és neki nincsen még családja, ezért jó lenne ha sikerülne a Baba. Ma meg persze azért mert elmultam 30 és nem akarok 40 évesen szülni! Nem görcsölök rajta különösebben, de amikor elmentem palotán dokihoz azt mondta hogy menjek haza, és 3 hónap mulva menjek vissza hőmérős eredménnyel s ha az jó akkor átjárhatósági, utána meg gyógyszer de azt azért nem adott akkor mert nagy az esély az ikerterhességre! :-( Szóval ennyit tudok most! Majd még jelentkezem!!


Üdv: Anita!

2009. jún. 7. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!