Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három tüszőt látott a doki...

Három tüszőt látott a doki ultrahangon! Kaptam tüszörepesztőt másodszora! A megszabott időben voltunk együtt mennyi az esélye, hogy most sikerül? Kinek hányadszora sikerült igy egy kis segítségel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Minél több tüsződ van,annál nagyobb az esélye h megfogan,ha a pároddal is minden rendben,és a petevezetőid is átjárhatóak.Nekem két alkalommal kettő tüsző érett meg,elsőre elment a baba(egy),másodjára terhes maradtam,most vok 15 hetes két kisfiúval.1 évbe tellett mire ez megtörtént.Sok szerencsét!Ja és tudom közhely,de ne görcsölj,ne gondolj rá (túl sokat),és légy vidám,boldog amíg várakozol.
2009. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!