Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha még megvan...

Lehetek terhes, ha még megvan a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Barátommal pár napja megpróbáltunk lefeküdni egymással, de nála nem volt óvszer. Mégis megpróbáltuk. De csak nagyon kicsit hatolt belém, úgy hogy a szűzhártyám se szakadt át.

Utána egyből kihúzta mert rájöttünk hogy ez így nem jó. Lehetek ettől terhes?


2009. máj. 24. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nah ha behatolt akkor már enm vagy szűz és lehet nem is volt szűzhártyád. Ha csak odatette hüvelybemenethez akkor az vagy. :D

Ha az élőváladékában voltak spermiumok és el tudnak jutni egy petesejtig akkor igen, lehetsz az. :) De nem minden pasi spermái ilyen életképesek már az élőváladékban... meg épp peteérésednek kell, hogy legyen, hogy így sikerüljön összehozni... szóval nincs sok esély rá...

2009. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nos valamennyire behatolt de nem véreztem...

biztos vagyok benne hogy megvolt mert eddig még nem hatoltam és ő se hatolt be az ujjával se más eszközzel. Így igazából nem volt alkalom hogy átlyukassza. Az előváladékot pedig észre lehet venni hogyha volt neki?

2009. máj. 24. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyan nőt,akinek szülésnél szakadt át szűzhártyája...
2009. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én párom előváladékát bennem nem veszem észre... csak ha kezemmel vagy számmal játszok vele. :D

Máshogy is eltűnhet ám a szűzhártya... pl. sportoktól. Ugye tudod?

2009. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bnőm, aki ritmikus gimnaztikázik. Neki már nincs ott a szűzhártyája, pedig még szűz... tehát neki is a sport miatt.

Az, hogy nem szakadt át, nem jelenti azt, hogy nem vagy szűz. Úgyhogy figyelj a jelekre, mert lehetséges, hogy terhes vagy. Persze túl nagy az esélye.

2009. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*Persze nem túl nagy az esélye.
2009. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fölhívnám a figyelmed (ha még eddig nem tűnt fel), hogy a szűzhártyád LYUKAS. Az előváladék simán bemegy, és ott rendezkedik, ha akar.

Ne játssz ilyet, mert te is úgy járhatsz, mint Mirjam vagy 2000 éve.

2009. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1.: A szűzhártyán található egy lyuk, hogya menstruáció azon át távozhasson. Ott bemegy a spermium is.

2.: Nem kell egy fiunak elélveznie ahhoz hogy megtermékenyítsen az előváladékkal.

3.: Honnan veszed, hogy megvan a szűzhártyád? Tampon vagy sport miatt simán átszakadhat. Orvos mondta hogy megvan még? Ha nem akkor Te nemigen tudhatod bitzosra.

4.: A szűzhártya kb 3 cm mélyen van a hüvelyben. Ergó egy átlagos pénisz (elég ha csak a makk részt nyomja be) simán a legkisebb behatolásnál átszakítja.

5.: Nem midnen nőnek vérzik. A legtöbb Nőnek csak pár csepp vér távozik, nem is érzik és legtöbbször észre sem vehető a vérzés.


Fiú vagyok mégis tudom ezeket, ha Te eddig ezeket nem tudtad, várj még pár évet a szeretkezéssel mert éretlen vagy rá, a fiúdra is vonatkozik.


22/f

2009. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Terhes lehetsz akkor, ha a hüvelyedbe egyetlen spermium kerül. Csak a fiúd előváladékában több millió lehet, és a kezedről vagy az ő kezéről is a hüvelyedre kerülhet. Anális szexnél, ha nem használtok gumit, a kicsorgó ondó szintén a hüvelyedre kerülhet, főleg kutyapózban. Ha nem akarsz terhes lenni, akkor gumi nélkül még a próbálgatást sem javaslom.
2009. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Hát előfordulhat, hogy terhes vagy, de azért én nem mondanám valószínűnek. Sok kell ahhoz, hogy egy nő teherbe essen, de sok példát láttunk már arra is, hogy úgy estek teherbe, mint amitől te tartasz most. Sokan írnak itt össze vissza a szűzhártyáról. Namost abban igazuk van, hogy nem tudhatod átszakadt-e akár sporttól, vagy a múltkori aktustól. Sok olyan nő van, akinek még 1-2 szex után sem szakad át a szűzhártyája, mert rugalmas. A terhességet nem befolyásolja az, át van-e szakadva, mert azon a részen, ahol a menstruációs vér távozik, ott az előváladékban esetlegesen előforduló spermiumok is bejuthatnak. Ha nem jön meg a menstruációd, akkor azon a napon, amikor másnap vegyél egy terhességi tesztet. Remélem nem lesz semmi baj :)
2009. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!