Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből probléma? (bőv. Lent)

Lehet ebből probléma? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
3-4 napja lefeküdtünk a barátnőmmel, óvszerrel védekeztünk, felraktam,de fordítva próbáltam elősör, de utána megfordítottam. Nem benne mentem el, óvszer se szakadt ki.Tegnapi nap, meg a mai nap is rosszul volt, fájt a hasa, hányingere volt.Én szerintem csak egy vírus, amit tesójától kapott el (ugyanez volt a baja neki is).És nagyon parázok, meg hát azért kicsit én is.Ugye nem lehet terhes?Ezek nem a terhesség jelei, azok nem mutatkoznak meg még 3-4 nap után ugye?
2012. jan. 8. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ezek biztos nem terhességi jelek, azok sokkal később jönnek ha jönnek.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-4 nap után semmilyen terhestünete nem lehet még, a beágyazódáshoz 7-14 nap kell, azelőtt ne keressen magán tüneteket, felesleges

ellenben van most hányós-hasmenős vírus, illetve simán be is tudja magának beszélni a hasfájást, hányingert, ha fél a terhességtől, ebben mi csajok baromi jók vagyunk

2012. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jöhetnek még vélemények, észrevételek, tapasztalatok.köszi az eddigieknek, ez megnyugtató
2012. jan. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!