Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán végeztem el?

Túl korán végeztem el?

Figyelt kérdés
Elméletileg holnapra nem várom,de egyszerűen nem bírtam ki és ma reggel teszteltem,negatív lett! Viszont minden jel arra utal,hogy babás vagyok! Várnom kellett volna még a teszteléssel?
2012. jan. 9. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még várj vele, mert ha terhes is vagy, nem biztos, hogy termelődik már annyi hcg a szervezetedben, hogy teszt kimutassa. Ha terhes vagy, akkor 2-3 napon nem múlik semmi, próbáld megvárni és akkor tesztelni.
2012. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én is minden hónapban biztos voltam benne hogy terhes vagyok, aztán mégsem...

Várd, hogy késsen, akkor tesztelj!

2012. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,várd még meg azt a pár napot mert még terhesség esetén is lehet hogy késobb a teszt:)
2012. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem volt korai a teszt, ilyenkor már sokaknak kimutatja, főleg reggeliből. De van akinek nem, úgyhogy van még remény. Viszont az, hogy minden jel arra utal, az nem biztos. A kezdeti "tünetek" hasonlítanak a mensit megelőző tünetekre, és produkálni is tudja őket az ember, ha nagyon akar babát. Holnap után ismételd a tesztelést, ha nem jön meg. Sok sikert!
2012. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 2-3 nap múlva megismétlem a tesztelést,ha addigra sem jön meg!
2012. jan. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!