Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz az hogy a closty-...

Tényleg igaz az hogy a closty-oknak több esélyük van az iker terhességre?

Figyelt kérdés

Tapasztalat?És kinek mennyi idő után sikerült a clostyval a baba?

előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 9. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,mert több petesejt is megérhet a gyógyszer hatására.
2012. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, többek között ezért is szoktak cikluskövetést javasolni mellé.
2012. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy ciklus követést?
2012. jan. 9. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A cikluskövetés nem az ikerterhesség miatt van, hanem hogy milyen ütemben nőnek a tüszők, mikor kell megrepeszteni, lesz-e ciszta tőle. A cikluskövetéssel nem befolyásolható az ikerterhesség.

A kérdezőnek: igen, nagyobb az esély az ikerterhességre, mert a clostytól normál esetben, ha jól reagál rá az ember, több tüsző kezd megérni, mint egy sima ciklusban. Sima ciklusban ez úgy működik, hogy több tüsző elkezd érni, majd a legnagyobb tovább növekszik, a kisebbek viszont elsorvadnak. És ez az egy reped meg ovulációkor. Itt meg a tüszőrepesztő injekció megrepeszti az összes nagyobbat, így nagyobb az esély, mint egy sima ciklusban, és miután több tüsző is megrepedhet, az ikerterhességre is nagyobb az esély.

2012. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy befolyásolható az ikerterhesség a cikluskövetéssel. Én arra gondoltam, hogy ha egyszerre több pete érik akkor azt látják és el tudod dönteni, hogy ennek ellenére próbálkoztok vagy inkább kihagyjátok ezt a hónapot, hogy ne legyenek mondjuk 3-an. Mert oké, hogy babát akar az ember de általában egyszerre mindenki csak 1-et szeretne. :p
2012. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem, akkor ne haragudj, félre értettem, amit írtál. Egyébként a clostyval szinte mindenkinek több pete érik meg, szóval az a ritka, akinek csak egy, vagy egy sem.
2012. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!