Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem várt előtt egy...

Akik nem várt előtt egy nappal teszteltek, mennyire volt pontos az eredmény?

Figyelt kérdés
Szerdára nem várom, holnap szeretnék tesztelni. Vagy szerintetek bírjam még ki 2-3 napig? Teljesen olyan tüneteket érzek, mintha igen, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, mert nagyon szeretném...
2012. jan. 9. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, én nem várt előtt 3 nappal teszteltem pozitívat(300 ft Facelle). ha nem sajnálod a tesztet, és ha türelmetlen vagy, akkor szerintem tesztel.:)

Sok sikert! Írd majd meg hogy mi lett!


7hkm

2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holnap tesztelek és írok. Neked pedig gratulálok és minden jót!
2012. jan. 9. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szerdára nem várom! :) Azon gondolkodtam, hogy holnap én is próbálnék egy tesztet valami érzékennyel, pl. Gravi hcg, de vacilálok... olyan rossz várni. Pedig csütörtökön már biztosabb lenne az eredmény, ha nem jön meg! De valahogy nekem úgy jobb, hogy a negatív tesztből jövök rá, hogy meg fog jönni, mintha a menzimből megtudni, hogy nem sikerült. :S Én sem vagyok már normális tudom... :)
2012. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én egy csütörtökre nem vártam,előtte kedd délután már halvány pozit teszteltem. Holnap tesztelj, várom mi lesz. Hajrá!! 10 heteske.
2012. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a 10-es érzékenységű teszt, menzi előtt 5 nappal pozitív lett. Igaz, nagyon halványan, de minden nap csináltam egy tesztet, és erősebb lett. Ma már van egy egy éves kisfiam. 28 naposak a ciklusaim, rendszeresek, és a 10,11,12. ciklusnapomon szeretkeztünk apával, és a ciklusom 23. napján, már pozitív volt a tesztem 2010-ben. Fél évig próbálkoztunk a babával sikertelenül, mikor vettem a vaterán 25 db ovu tesztet, és 5 db terhességi tesztet. Így pontosan tudtam, mikor volt peteéréésem, és ezzel a módszerrel elsőre terhes is lettem. Azelőtt rosszkor próbálkoztunk apával, ezért váratott magára a kisfiunk. Ettől a hónaptól próbálékozunk újra a kistesóval, ma vagyok a 13. ciklusnapomon. Remélem most elsőre összejön. Nektek drukkolok, és majd írjátok meg az eredményt.
2012. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok biztatást, én is szorítok mindenkinek :-)
2012. jan. 9. 14:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmaradt a teszt, megjött ma reggel :(
2012. jan. 10. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom...

De kezdődik az újabb ciklus, új remény!!! :) Kívánom, hogy minél hamarabb anya lehess!!! Én holnapra nem várom, én is már érzek mindenfélét, de már én sem hiszem, hogy tényleg az. Mindenesetre ma vagy holnap csinálok tesztet, hátha...

2012. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!