Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal egy hónapja kezdtük...

A párommal egy hónapja kezdtük el a baba projektet! 28-ra nem várom, egy hete teszteltem reggel 25-ös erősségű teszttel, de negatív lett! Ha terhes lennék már ki kellett volna egy hete mutatnia a reggeli tesznek?

Figyelt kérdés
Feszül a hasam, sokat járok a wc-re, a hányiger is elkap, de leginkább este! Hízni nem híztam, de a hasam mintha fel lenne puffadva!
2009. máj. 24. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A teszt a vélt fogamzástól számított kb. két héten belül mutathat valamit. Egy hete még nagy valószínűséggel a beágyazódásig sem jutott el a folyamat, ilyenkor még nem mutat semmit a teszt akkor sem ha sikerült.
2009. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még terhesség esetén is negatív, ha ilyen korán tesztelsz. Ha csütörtökre nem várod, akkor szerintem leghamarabb péntek reggel tesztelj, addig próbáld meg vhogy kibírni! (Mensi időpontja előtt nem érdemes tesztelni, csak ablakon kidobott pénz, és felesleges csalódás lehet.) Szorítok! Majd írj, hogy mi lett! :)
2009. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy negatív lett, hiszen akkortájt lehetett peteérésed. Majd csak 28.-a után tesztelj! NYUGI!!!
2009. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 25-ös egyáltalán nem mutathatta volna ki, sőt még a 10 érzékenységű sem. Még a nemvárt napján sem biztos, hogy a 10 is mutatta volna. Tudod mikor volt pé-d? Nincs hőgörbéd? Szerintem nagyon korán teszteltél! Ráérsz a nemvárt napján és mindenképp 10-t javaslok reggeli első vizeletből! Nagyon szorítok, hogy baba legyen! :)
2009. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem össze jött a bébi, nagyon szeretném! Akkor pénteken tesztelek, szorítsatok! :)
2009. máj. 24. 20:01
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt még a teszted.Írd meg mi lett!
2009. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kérdezni szeretnék tőled. Én is 28-ra nem várom.

A hasad úgy van felpuffadva, mint amikor nagyon teleeszed magad? És nem moccan? Mert nekem ilyen a hasam.

Írd meg az eredményt!

2009. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szia! Olyan nekem is, de enyhül...meg szurkál!

Meg egy-két nadrágom nem kényelmes a hasamnak...ez normális??

Remélem mindkettőnknek sikerül! :)

2009. máj. 25. 18:13
 9/23 anonim ***** válasza:

9:10-es vagyok

Jó neked, hogy enyhül! Nekem nem annyira, most már olyan érzés, mintha kinyúltak volna a hasizmaim és minden mozdulatnál feszít. Nagyon gáz. Ja, rám se jó más nadrág, csak a melegítő, de a gumija zavar...

Én is remélem, nem hiába kínlódunk ezzel, nekem pénteken biztosan kiderül!

2009. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, olvasod-e, de azért megírom. Ma reggel erős pozitívat teszteltem!!! Még nem merem elhinni, de nagyon örülök!!! Drukkolok neked!

2009. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!