Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy befolyásolja az alkoholfo...

Hogy befolyásolja az alkoholfogyasztás és a kevés alvás a hőgörbét? Indokolatlanul leesik vagy emelkedik?

Figyelt kérdés
Azt látom mindenhol, hogy nem lehet figyelembe venni a számot, ha ittam vagy 6 óránál kevesebbet aludtam - na én most borfesztivál miatt ezt mindkettőt megtettem, és az éppen emelkedő hőm visszaesett 36,3-ra. Lehet emiatt, vagy peteérés probléma?
2009. máj. 25. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az alkoholos csoki(sokat ettem belőle) felvitte a hőmet a ciklus első felében.Értékelhetetlen lett abban a ciklusban a görbém.

Elvileg a kevés alvás is emeli a hőt.

Én sem értem h neked miért az ellenkezője történt.

2009. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :)

Én is tegnap borozgattam, és mára esett a hőm (igaz csak 0,1 tizedet)..

2009. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szombatom délután iszogattam, de este már nem és kb. 8 óra múlva mentem csak aludni. 4 óra alvás után mértem a hőmet és nekem kevesebb lett, 36,4. Akkor az sem értékelhető? Pedig azt hittem akkor volt peteérésem.
2009. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nini24 ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a cipőben járok! Ma csak 4,5 órát aludtam, és előbb is mértem a hőmet egy órával. Leesett az eddigi 36,7hez képest 36,2 re. Így sztem a kevés alvástól nekem alacsonyabb lesz a hőm, mert fáradtabb vagyok, jobban le van lassulva a szervezetem! Gondolom én! :) De ha valaki tudna tudományos magyarázattal szolgálni, nem bánnám :)

2009. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor legalább úgy tűnik, hogy nagyjából egyetértünk (még ha tudományos válasz nélkül is), hogy esik tőle a hő, ez kicsit megnyugtat :) Holnap esetleg még megírjátok összehasonlításnak az alkohol nélküli - elég alvásos hőket? Köszi előre is :)
2009. máj. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!