Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Nőnek az...

Mit gondoltok? Nőnek az esélyeim a teherbeesésre, ha ovuláció után már csak tusolok, és nem kádban fürdök?

Figyelt kérdés
Talán buta kérdés, de imádok fürdeni. Szóval minden este jó meleg vízben habfürdőzök, vagy fürdőolajat használok, mikor mihez van kedvem. És arra gondoltam, talán ez nem tesz jót, amikor a beágyazódás van. Szerintetek?
2012. jan. 14. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs köze hozzá,
2012. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg buta kérdés. :) Oly mindegy, ha kádban fürdesz vagy tengerben, esetleg sehol sem.
2012. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet annyira nem is butaság. Nem tudom ugyan hogy így működik-e a beágyazódásnál is, de korai terhességben nem ajánlják a meleg ülőfürdőt, mert alhasi vérbőséget okoz, ami vetéléshez vezethet. Persze ha egy baba jönni akar az jön is, de ha pl problémás a teherbeesés, akkor én odafigyelnék ilyen apróságokra is. Ártani nem árt ha elhagyod, és hátha!
2012. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekunk noknek jot tesz a meleg furdo csak ugyelj hogy ne legyen"forro".
2012. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. Szép hétvégét Nektek!
2012. jan. 14. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno megkérdeztem a dokit, és ő mondta ,hogy terhesség tervezésekor, menszes után 7 napig ajánlatos fürdeni utána zuhanyozni/tusolni kell.Sőt! A férfiaknak főleg kerülni kell mert a melegfürdő igazi spermagyilkos. De ezt olvastam neten is utána.Szóval biztos nem hülyeség.
2012. jan. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. én is abból indultam ki, hogy a terhes nők nem fürödhetnek. Erre mostantól odafigyelek. a férjem mindig tusol, csak nekem kell lemondani erről az "élvezetről", de, szerintem, menni fog. az ügy érdekében. :)
2012. jan. 15. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!