Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajnalban mértem 6kor ébredés...

Hajnalban mértem 6kor ébredés után a hőm,36,1. tovább aludtam,8kor is mértem,36,4. Melyiket írjam be a táblázatba? És egyáltalán, mit mutat a diagrammom?

Figyelt kérdés

Nem tudok rajta kiigazodni, nekem össze-visszának tűnik...

[link]


2009. máj. 26. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű azért össze vissza mert nem egy időben méred!

Nekem is ilyen volt! Én erre azt találtam ki, hogy megnéztem a legkorábbi időpontot amikor felébredek és arra az időre beállítottam a telómon az órát minden napra! Tehát minden nap ugyan abban az időben mértem meg a hőm!

és ha nem kellett mennem melózni, vagy csak később akkor meg vissza feküdtem aludni! És igy nagyon szép, egyértelmű görbét kaptam!

2009. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. mindig 6-7 között mérem, a kisfiam szuper ébresztőóra:) De megpróbálom még pontosabban.
2009. máj. 26. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
csak azért mondtam, mert van a diagrammodban 4:30 és 6:30as mérési időpont is, és ez azért elég nagy időintervallum!
2009. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!