Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mi lehetett ez a szurkal...

Vajon mi lehetett ez a szurkalas? Talan beagyazodas?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 19-dik napjan (26 naposak altalaban a ciklusaim). A pe-m majus 19-20-an volt. Ma reggel ahogy ultem hirtelen szurasokat ereztem a hasam aljan, ponotsan kozepen. Nem is tudom, hogyan irjam le, olyan volt mint egy hirtelen tuszuras. 3-szor ereztem ezt, aztan azota semmi. A beagyazodasra gondoltam de nem tudom, hogy azt lehet-e erezni ennyire intenziven? Termeszetesen nem varom el, hogy azt irjatok, hogy babat varok. :) Csak kivancsi lennek, hogy valaki erzett-e mar ilyet?
2009. máj. 26. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló szurkálást éreztem én is a pé-m után kb 9-10 nappal és most 19 hetesek múltunk. Szóval, igen lehet hogy azt érzed. :)

Korai terhességi tünetek lehetnek még:

- lilás szeméremajkak (normál estben rózsaszínűek)- tükör(?) :)

- mellfeszülés (nekem főleg oldalt kezdett érzékeny lenni)

- hányinger (ezt megúsztam).


Szorítok hogy összejöjjön!

Üdv

2009. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én még nem éreztem ilyet, de attól függetlenül persze lehet hogy a beágyazódástól volt! Az idő stimmel, szóval bármi lehet!

Én a Te helyedben elkezdenék terhesvitamint szedni, ha eddig még nem tetted és próbálnék sokat pihenni, hogy minden rendben menjen a beágyazódásnál és hogy jól meg tudjon tapadni a picid! Hiszen itt nagyon sok minden dől el...

Kívánom hogy egy hét múlva ne jöjjön meg a mensid, és két csikos teszted legyen!

2009. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom lanyok, hogy irtatok. Barcsak baba lenne, mar nagyon varunk ra.

Elso valaszado, egy irodaban dolgozom igy a tukrot elhalasztom delutanra mikor hazaertem. :) De nagyon tetszett a valaszod, megnevetetett. :) Mindenkeppen megnezem delutan. A melleim meg nem feszulnek de lehet jobb is ha azt nem figyelgetem mert parszor mar csalodtam. De ilyen szurkat tenleg nem ereztem meg soha igy nagyon remenykedem es latom nallad is egy eredmenyes jel volt. Gartulalok nektek es boldog babavarast!

Masodik valaszado, szedek terhesvitamint, oktober ota szeretnenk mar a babat a ferjemmel es akkor kezdtem el, azota folyamatosan szedek napi 1-et. Megproballok pihenni mindenkeppen es szerencsere a munkam sem megerolteto mert itt ulok a gep elott.

Megegyszer koszonom nektek a valaszokat es remelem, hogy mar vegre lesz egy pozitiv tesztem.

2009. máj. 26. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 csepp barnázásom volt beágyazódáskor,nem éreztem semmit. Viszont folyton szédültem.
2009. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig lehet hogy a kollegáidnak tetszene a tükrös bevetés. Persze csak a hímneműeknek. :-P

Egyetlen internetes oldalon találkoztam ezzel a lehetséges tünettel, és én is megnéztem. Nem akartam hinni a szememnek! Mint a padlizsán! :-)


Egyébként ahogy gondolom már tudod, mindenkinél változó mit érez. Nem kell feltétlenül fájni, barnázni, szurkálni, feszülni, úgyhogy ezek csak lehetséges tünetek. A biztos a pozitív teszt - remélem hamarosan látsz egyet! :)

Sok sikert!!

2009. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!