Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt már, hogy...

Másnak is volt már, hogy peteérés óta érzékeny a mellbimbója?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Van,hogy mensi előtt fáj a mellem,van amikor nem.De a mellbimbóm még soha nem volt érzékeny.Ez vajon mitől függ?
2012. jan. 16. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most volt az első iagazi mensim 36 napra,mert decemberben hagytam abba a gyógyszert! Én totál azt hittem baba lesz,mert sokat is késett,meg csak a bimbóim voltak érzékenyek! Néha mintha égett volna,vagy nem is tudom,mintha ki lett volna száradva! Ez kb mensi előtt egy hétig! Aztán megjött,és el is múlt a bimbó fájásom! :(
2012. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tök furi,hogy minden ciklus más.

Kíváncsi lennék, hogy miért.Előző ciklusban 14. napon volt ovum és nem fájt a mellem.Most a 10.napon volt és az óta érzékeny.Furi dolog a természet.

2012. jan. 16. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen,hogy mikre képes a női hormon! :D Nekem a tabletta abbahagyása után olyan terhességi tüneteim voltak,hogy már kezdtem reménykedni! :) Aztán csalódtam! 28 nap helyett 36-ra,de megjött! Csodálkoztam is,hogy miért negatív a teszt... De majd legközelebb! :)
2012. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem majd hamarosan be fog állni a ciklusod.Amúgy minden hónap, új remény.:)
2012. jan. 16. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a bimbóérzékenység volt gyanús, ami várandósságot sejtetett. És így is volt, bár ennek most lesz 2 éve, azóta van egy csodás kisfiam. :)
2012. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fájnak a mellbimbóim, és még soha nem volt ilyen.... furcsállom is a dolgot... lehet baba, lehet nem... még soha nem voltam terhes, csütörtökön kéne megjönnie. Te Kérdező szeretnéd ha baba lenne?
2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretném,de nem hiszem,hogy ilyen hamar azt jelentené.Még most vagyok a 16. cn.-on.
2012. jan. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!