Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ért hozzá? Most miben...

Valaki ért hozzá? Most miben reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Tegnap meg ma reggel is csináltam az első pisiből tesztet és mind a kettő pozitív lett! :) ( halvány lett mind a kettő) Novemberben az orvos azt mondta hogy feltehetően elment a baba, és most attól félek hogy ez a pici baba is elmegy! Nem tudom hogyan lehetne pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, ráadásul nagyon nehéz munkám van! És egész nap fáj a hasam alja meg szédülök és nem tudom mit csináljak?
2012. jan. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak babát szeretnék, de ha jól értem fizikai munkát végzel? Szerintem azonnal menj dokihoz, most ez legyen az első, és ő írhat kúpt, gyógyszert... ami segíti a baba megtartását! Az alhasad attól is fájhat mert ilyenkor elkezd tágulni a méhed, tehát kezdetét veszi egy folyamat. Gratulálok a babához!
2012. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! eléggé meg tudtál nyugtatni vagy lehet hogy pár biztató szót vártam és nagyon köszönöm hogy te ilyen kedves és őszinte voltál! még egyszer köszi!!! És neked kitartást a babához!!!
2012. jan. 16. 20:10
 3/6 csulcsi válasza:
Először is ne görcsölj a múlton, az akkor volt, ez meg most van.Magnéziumtabletta szokott segíteni.Illetve, ha meg tudod oldani, ne dolgozz.A táppénzhez nem értek, meg még mindig egyetemre járok,és mindkettő gyerekemet ezalatt hordtam ki és szültem meg.Orvosal kell mindenképp konzultálni, ők tudják az épp aktuális táápénzkiírás szabályait.
2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy voltam vele ahogy te. Első baba 8 hetesen elment. A másodikkal vagyok most pocakos, és kaptam utrot.Nem szabad rosszra gondolni, csak a jóra gondolj. Engem az orvos a kérésemre rögtön felvett veszélyeztetett terhesnek és táppénzen vagyok. A tavalyi bruttó bérem 60 %-át kapom, ebből csak SZJA-t vonnak járulékokat nem. De kell hozzá hogy 2 éve dolgozz.

2012. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal dokihoz mennék és kiíratnám magam tp-re. Én is így voltam. Nekem is volt korábban egy vesztésem és amikor a kislányomat vártam nagyon parás voltam. Próbálj meg sokat pihenni és a kedvenc zenédet hallgatni, szép könyvet olvasni. Hidd el, amikor majd megmozdul könnyebb lesz. Bár én akkortól állandóan a mozgását figyeltem. Boldog babavárást!
2012. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben el mennék az orvoshoz és ki íratnám magamat táppénzre!
2012. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!