Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy a méhem...

Mitől lehet az, hogy a méhem körül szúrásokat érzek pár napja? Rövidek, de azért tud fájni. Szeretnék teherbe esni, lehet ez annak az oka is? A ciklusom 27. napján vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár beágyazódás is lehet!


Mensi előtt is szoktál ilyet érezni?


Teszteltél már?

2009. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most érzem elször, mensi előtt nem szoktam idáig, tesztet csak pár nap múlva csinűlok, akkor kellene megjönnie, remélem nem fog:)
2009. máj. 26. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok ezzel! (1. vagyok)


Akkor szokott fájni, amikor az első napom van, most meg egyre gyakrabban. Szurkált, de valahogy máshogy.


Mikor nem kéne megjönni? Nekem pénteken.

2009. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkál pár napja.28-án kéne megjönni a mensinek. Napok óta émelyeg a gyomrom.
2009. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pénteken kellene nem megjönnie, nagyon szurkolok nektek is, hátha arról van szó:)
2009. máj. 27. 07:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarlak elkeseríteni és remélem, hogy te babás vagy és azért érzed, de én mióta a babaprojekten vagyok, azóta szúrkál a hasam, előtte nem. Szerintem ez pszichés. Sokak és az enyém tapasztalatából okulva, én már az ilyen érzésekre nem adok, mert sokan írják a hasszúrkákat, mégsem lesznek terhesek, én sem vagyok. Persze azért vannak olyanok is, akik mégis babásak, ennek ellenére én már levontam a következtetéseket, hogy az alábbi tünetekre nem szabad adni: hasszúrka (méh, petefészek), derékfájás, hasfájás, mellbimbóérzékenység, mensis érzés, fejfájás. Ezek bármit jelenthetnek. Nekem sohasem szokott fájni a mellem, és amikor késett, de mégsem volt baba, semmit sem éreztem. Sejtettem, hogy csak szimplán késik, és sajnos igazam volt. Tehát ha hányingerem lesz, nagyon fog fájni a mellem és késni is fog mellette, akkor fogom csak azt hinni, hogy esetleg terhes lehetek. Tudom, kiábrándúltan és kiábrándítóan írok, de ez már a többhónapos tapasztalat. Ha pedig mégis baba lenne, az külön meglepetés és öröm. Kívánom neked, hogy te babás legyél minél hamarabb, és hogy a megérzésed jöjjön be! Csak szerettem volna, ha egy picit józanul állnál hozzá, hogy aztán nehogy nagyot csalódj! Szurkolok!
2009. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már eleget csalódtam úgy egy év alatt, és elhatároztam mindent csak pozitívan fogok fel, szerintem neked is úgy kellene tenned, és akkor talán összejönne!
2009. máj. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!