Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek/jelentkezhe...

Mikor jelentkeznek/jelentkezhetnek a terhesség első jelei? És mik azok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor meg kellett volna jönnie, akkor ugyanolyan tüneteim voltak terhesen, mint nem terhesen mensi előtt. Picit szurkált, picit görcsölt a hasam. Ennyi.

Aztán nem jött meg.

Nekem az első tünetem az volt, kb. 4-5 hetesen, hogy állandóan aludtam volna. S égett a gyomrom, kb. a 6-7. héttől.

Nálam más nem volt.

2012. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szurkált a petefészkem menstruáció körül (de nem jött meg). Igazából csak utólag tudom, hogy ez már egy jel volt, akkor nem gondoltam, azt hittem meg fog jönni (annak ellenére, hogy nekem nem szokott szurkálni mensikor a hasam). De valahogy nem hittem el, hogy ez tünet lehet.

Aztán nem jött meg szerencsére, és én is nagyon fáradékony lettem, ez eltartott vagy 3 hónapig.

Nekem nem volt hányingerem, meg semmi. Csak talán éhesebb voltam minden nap, mint szoktam. Ez kb. a 6.-8. héttől volt így.

2012. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen menzis tüneteim voltak, pont mint máskor.

A többi tünet (fejfájás, émelygés, 6-7 hérten)

2012. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Számomra az 5-6 héten kezdett biztossá válni, hogy a kisfiam a pocakomban van. Feszült a mellem, álmosabb voltam és úgy egészében másképp éreztem magam. Biztos voltam benne, hogy végre(14 év után)kisbabám lesz.:)

2012. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg a mellfeszülés! Az volt nekem is, csak már elfelejtettem. :)

Nem várt mensivel egyidejűleg jelentkezett.

2012. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét babámat nagyon hamar megéreztem, és biztos voltam benne, hogy az a hónap sikerült. Már a menstruáció esedékessége előtt 1 héttel egész másképp szúrt a petefészkemnél, és a méhemnél is éreztem feszítés félét. Sokáig próbálkoztunk, és előtte soha nem éreztem ilyen tüneteket. A mellfeszülés a 4. hét környékén jött, a másodiknál az émelygés is, az elsőnél ez csak a 7. héten jelentkezett.
2012. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ami igazán gyanús volt az az volt, hogy a mellbimbóm nagyon érzékeny lett. A mellfeszülés hasonló volt mint menstruációkor, az hogy késett nem volt szokatlan. Viszont a mellbimbóm érzékenysége miatt tudtam még a teszt előtt hogy gyerkőc van a képben. :)
2012. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!