Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel hétvégén? Izgulunk...

Ki tesztel hétvégén? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Hányadik ciklusnapon jártok?

Vannak tünetek,ha igen mi(k)?


2012. jan. 17. 19:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Igen!!!!!

Tegnap vagy ma kellet volna megjönnie, de még semmi, és semmi tünetem-bár a múlt hónapban sem volt, mégis megjött!

Nagyon izgulok, de még szeretnék várni egy két napot a teszteléssel,mér ha kibírom!:)


Te hogy állsz???

2012. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
*már ha
2012. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem most esett le hogy már majd nem egy hete késik,úgy hogy alig várom hogy tesztelhessek!:)

szurkál a pocim és orbitálisak a cicijeim és nagyon érzékenyek!:)remélem pocaklakóm lesz és nem megint becsap a testem!:( :D

2012. jan. 17. 20:20
 4/30 anonim ***** válasza:
Vasarnapra nem varom. Remelem kibirom,hogy addig ne teszteljek :)
2012. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

1vagyok!

Szorítok nektek is!!!

Kérdező:ha egy hete késik akkor szerintem már csinálhatsz tesztet!!Vagy hány napot szeretnél várni???

2012. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a helyedben nem várnák hétvégéig. :)

Amúgy nem tudom, hogy én tesztelek-e. Pénteken kell megjöjjön, addig mindenképp várok, ha megjön, értelemszerűen nem tesztelek, ha nem jön meg, akkor lehet.

2012. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én ma csináltam mert november végén jött meg utoljára de negatív lett/ebbe a hónapba ez már a 3. tesztem volt/,bár 17évesen ez nem is baj:)
2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Jo reggelt mindenkinek!

Azert nem tesztelek hamarabb mert nincs idom,mar most is uton vagyok!:(

Szeretnem meghitt pillanatban csinalni,nem kutyafuttaban!

alig varom a hetveget!megy a drukk mindenkinek!;)

2012. jan. 18. 07:21
 9/30 anonim ***** válasza:
Én hétfőre vártam... De nem jött. Már van egy kiscsajunk, 15 hónapos, és bár még nem terveztük a kistesót, de ha jön, hát jön. Örülni fogunk neki, bár elég kicsi lenne a korkülönbség... Tesztet még nem akarok, majd vasárnap, vagy hétfőn. Mindenkinek szurkolok, és mindenki értesítsen minket!!!
2012. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom, de már tűkön ülök, és minden nap tesztelnék szívem szerint. Nálunk is második baba lenne, bár ikreknek is nagyon örülnék. :))))))))))
2012. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!