Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 2. felében kell...

A ciklus 2. felében kell utro-t használnom, progeszteron pótlás miatt. Miért kezdek el barnázni az utro használata közben is?

Figyelt kérdés
3.hónapja használom. Az első hónapban jó volt. A másodikban már 4 napot barnáztam mikor elkezdtem használni, most pedig 2-t barnázok 2-t nem, aztán 3-at barnázok, már most megint nem. Nem értem, ez mi miatt van?!
2012. jan. 18. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a második ciklusnál szólhattál volna a dokinak. EMnnyit szedsz? Lehet többet kellene.
2012. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy kiderítették mitől kevés a progeszteronod?
2012. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esténként kell 2 golyó a hüvelyben. 5 éve nem szedek fogamzásgátlót és attól kezdve folyton pecsételek. egy példa: Pecsételek kb.11 napot utána megjön rendesen kb 1-2 nap, és utána megint pecsételek 3-4 napot! tehát minden hónapban kb. 15.16 nap meg van, de volt már 18-20 is. Nem tudják mitöl van. Nincs cisztám, miómám és polipom. Volt méhtükrözésem is, de ott is minden ok. 2 éve próbálkozunk a babával, de a férjemnek sem jók az eredményei. Már volt egy inszemünk, de az sem sikerült. Viszont ha hormonokat szedek minden ok. Gyönyörű 28 napos ciklusaim vannak. Bementem a meddőségire, hogy írjanak fel fogamzásgátlót,mert már nem bírom, hogy állandóan meg van és majd ha lesz pénzünk lombikra, akkor majd abba hagyom, de a doktornő az utro-t írta föl. de nem értem, hogy ha első hónapban jó volt akkor most miért nem. Befojásolhatja, hogy elkezdtem szedni a méhpempőt?
2012. jan. 18. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kombináld semmivel. Amíg nem szedtem semmit, se barátcserjét sem pempőt, nekem sem volt pecsételés, sőt elkezdtem a closti duphaston kombit, akkor az első két hónapban jó volt, aztán utána megismertem a barnázást mensi előtt! Előtte sosem volt, esetleg egy-két csepp mensi előtt.

Most kiderült, hogy IR-em van, valószínű az is hozzájárul az alacsony progihoz.

Így most kizárólag a Merkformint szedem, abban az adagban amit orvos írt, és nem kisérletezek.

2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kevés az a 2 szem. Akiket ismerek, legalább 3-at szednek, úgyhogy 3x1-et, de valaki 3x2-t is.
2012. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köv. hónapban visszamegyek a dokihoz, de addig nem merek többet használni.
2012. jan. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!