Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a nem várt menstruáció előtt folyamatosan fel volt puffadva és fájt a hasa?

Figyelt kérdés

Én 21-re nem várom a vérzést. Hétfőn volt egy kis nagyon halvány barnázgatásom, gondolom ez a beágyazódástól lehetett. Viszont napok óta fel vagyok puffadva, fáj a és feszül a hasam. Nektek mi a véleményetek?


Köszönöm!!!


2012. jan. 19. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mensi előtt, és az első napján is elő szokott fordulni, hogy fáj, és fel vagyok puffadva. Terhességkor viszont nem volt ilyen, csak kicsit később 6. hét után kezdtem puffadni, a mensis hasfájás meg teljesen elmaradt.
2012. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! Nekem sose volt puffadásom menstruáció előtt, meg hasfájásom se, csak görcsölésem. Görcsölés viszont nincsen csak sima hasfájás puffadással és feszüléssel.
2012. jan. 19. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem barnázás nem volt, csak puffadás, mell- és derékfájás. Baba lett.

De, szerintem a teszttel még várj pár napot. Én előtte csináltam, negatív volt, és nem volt jó érzés.

2012. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt pár nappal is fel szokott puffadni, és amikor aztán nem jött meg, akkor is felpuffadt. A hasam is fájdogált, de ez is mensi előtti tünet is lehetett volna, mert az is volt nekem általában.

Teljesen mensis tüneteim voltak, és baba volt.

2012. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megvárom a nem várt mensi napját és csak azután tesztelek majd. Nekem mellfájdalom vagy esetleg feszülés nincsen.
2012. jan. 19. 12:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak írnám:

Hát akkor nem nagyon lehet eldönteni, hogy baba vagy menstruáció van a dologban. De majd a teszt megmondja, ha addig nem jön meg.

2012. jan. 19. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok: szerintem nem lehet eldönteni. Én nem tudtam :) két napod van a nemvártig, bírd ki! Én különben 2 nap késés után teszteltem először, annyira nyilvánvalóak voltak a mensis tünetek!
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze kivárom, nem is akartam hamarabb tesztelni. Csak gondoltam kíváncsiságból megkérdezem, hogy volt-e valakinek ilyesmi.
2012. jan. 19. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
haspuffadás terheségtől nem lehet ilyen korán. mikor teherbe esel nem nő egy darabig a hasad, legfeljebb az az alatti rész amit nehéz észrevenni, nem szabad beképzelni dolgokat, ha kimarad tesztelj, ha nem akkor se éld bele magad, nehogy csalódj. Tünetek együttlét után 14 nappal kezdődnek legesleghamarabb, de ha első terhes valaki ritkán tujda azonositani.
2012. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjál, nem képzelem be a dolgokat érzem is meg látom is a haspuffadást és mások is látják. De akkor más miatt van nem a baba miatt.
2012. jan. 19. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!