Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vérvétel a menstruáció...

A vérvétel a menstruáció elmaradásának első napján negatív eredményt hoz, az teljesen biztos, hogy negatív?

Figyelt kérdés
Vagy még lehet reménykedni? Van egy halvány pozitív tesztem és mégis negatív a vérvétel eredménye.
2012. jan. 21. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos a teszt hamarabb téved, mint a vérvétel. A teszt is meg a véredből is a HCG mennyiséget vizsgálják. Szerintem nem nagyon érdemes sajnos reménykedni, de ha nem jön meg akkor 1 hét múlva érdemes mégegyet csinálni!
2012. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A HCG a vizeletben 3 nappal később jelenik meg, mint a vérben. Ha a vérvétel és a teszt ugyanazon a napon készült, az szerintem azt jelenti, hogy elkezdődött valami, de sajnos nem maradt meg. :-(

Valószínűleg ha csinálnál még mostanában tesztet, az halványabb lenne, esetleg az is negatív lenne már.

de fel a fejjel, ez azt is jelenti, hogy van remény, talán már a következő hónapban sikerülni fog.

2012. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a mensi elmaradása után 5 nappal a vérvétel negativ lett, majd egy hét múlva kiderült, hogy mégis terhes vagyok:)))

Úgyhogy van remény

2012. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!