Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapos kisfiam, védekezés...

2 hónapos kisfiam, védekezés nélkül voltunk együtt. Izguljak?

Figyelt kérdés

Babám 2 hónapos, csak szopik. Menstruációm még nincs.

Férjemmel védekezés nélkül szoktunk együtt lenni.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy menstruáció nélkül, igény szerinti szoptatással újra terhes legyek?


Volt valaki aki így lett babás újra?

Gyógyszert nem szeretnék szedni, az óvszerre meg allergiás vagyok :(


2012. jan. 22. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Gratulálok.

Nem tudom számszerűen az esélyeket, de remélem szeretnétek babát, mert az esély megvan rá.

2012. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Elég nagy esélyed van, mert a szoptatás NEM fogamzásgátlás, az ELSÖ peteérés az elsö menzesz ELÖTT van, tehát azelött teherbe eshetsz, hogy megjönne a vérzésed.

Ha valaki nem akar gyereket, akkor mindenképpen fontos, hogy védekezzen, mert különben nagyon hamar meglepetés éri öket. (És a megszakitás SEM védekezés).


Lézezik olyan gyógyszer is, amit lehet a szoptatás alatt szedni, meg olyan óvszer is, amire nem vagy allergiás, mert más alapanyagból van, illetve más bevonat van rajta.


Egyébként ha itt kicsit olvassgatsz, éppen a múlt héten volt legalább 3 ilyen eset, hogy szoptatás alatt pár hónapos babával lettek terhesek.

2012. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor elmondom neked hogy a kisfiam 4 hónapos és 1 alkalommal nem védekeztünk,és a legszebb hogy 5 hetes terhes vagyok,most pénteken állapította meg a doki.szoptatom a kisfiamat,elég sokat mert nagyon jo evö.jotanács védekezzél,mert elég kellemetlen egy ilyen pici baba mellett megint terhes lenni.és ugye egésségügyileg se a legjobb ötlet.
2012. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély, főleg ha sosem védekeztek, mert nem lehet tudni, hogy mikor indul meg a peteérésed, hisz mint már előttem is írták a menstruáció csak a peteérés után következik be. Szóval ha egyenlőre még nem akartok kistestvért, találjatok valami védekezési módot.
2012. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt KICSIT sem bánnánk ha jönne a Tesó :)

Orvosom szerint nem gond ha hamar teherbe esem.

Tesóm gyerekei között is 14 hónap van és minden okés volt


Szóval nem azért írtam mert nem akarok újra terhes lenni, hanem pont fordítva!

38 éves vagyok, szeretnénk még tesót a picinek és nem szeretnék kifutni az időből!

2012. jan. 22. 09:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Az óvszerről-gyógyszerről azért írtam,mert tudtam, hogy rögtön ezt ajánlanák egyesek
2012. jan. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!