Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem? Férjemme...

Így teherbe eshettem? Férjemmel szeretkeztünk kb 1-1.5 percig csináltuk gumi nélkül utána gumit húzott és így folytattuk. Most késik a menzeszem 2 napja hányingerem van naponta többször és érzékeny a mellbimbóm. Ennyitől terhes lehettem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek csak kíváncsi vagyok vajon lehetséges?
2012. jan. 22. 15:08
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellett gumi nélkül..?


Egyébként nem hiszem. Nagyon kicsi az esélye hogy előváladéktól teherbe ess.

2012. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehettél. Előfordult már mással is, és a kicsi az esélye azt jelenti, hogy akár te is lehettél az az egy.
2012. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit érezni akart. Tudom hülyeség volt,de már mindegy már kétszer voltam terhes egyszer már szültem tudom milyenek a terheséig tünetek ezek tuti azok.Úgy gondoltuk nincs ember aki ettől terhes legyen
2012. jan. 22. 15:13
 5/30 A kérdező kommentje:
csak most baromira nem jönne jól (anyagilag)már van egy 7éves gyerkőcünk
2012. jan. 22. 15:15
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem kicsi az esélye. Inkább az idegességtől lehet hányingered.
2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Itt a hajnali teszt eredménye: Pozitív

Sajnos felelőtlenek voltunk ez van 30évesen annyi eszünk van mint két plüssmackónak


[link]

2012. jan. 23. 09:00
 8/30 A kérdező kommentje:
biztos voltam éreztem ,de minden reményem az volt hogy csak beképzelem Az igazsághoz hozzá tartozik hogy ez a dolog hogy egy kicsit nélküle 2x is előfordult, de úgy voltunk ebből tuti nem lesz baj mert ennél kicsit több kel a teherbeeséshez
2012. jan. 23. 09:04
 9/30 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó lecke volt,de remélem azért megtartjátok a babucit??én sem gondolnám hogy ennyitől teherbe lehet esni de látszik tévedtem:::::
2012. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha csak ezerből egy embernél is jön be a bedugom és az előváladéktól terhes leszek, akkor ez annak az egy embernek (jelen esetben neked) 100%.

Ezért én inkább mindig védekezek, ha nem akarok gyereket, mert ha 999 nőnek nem jött be, attól még nekem bejöhet:(


Sajnálom, hogy így jártál, de nézd a jó oldalát: lesz kistesó:)

2012. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!