Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék babát a páromtól,...

Szeretnék babát a páromtól, de mégcsak fél éve vagyunk együtt, viszont nagyon szeretem. Nem lenne túl korai? és hogy mondjam neki? nem akarom megijeszteni!

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, bár ti tudjátok, de megvannak a megfelelő körülmények, együtt éltek, anyagi vonzat? Mennyi idősek vagytok? Én még várnék vele!
2012. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél év után összeházasodtunk a férjemmel, utána egyből terhes is lettem. Nálunk valahogy olyan egyértelmű volt minden, senki nem ijedt meg a másiktól, mindketten ugyanazt akartuk.

Te nem látod a párodon, hogy mit szeretne? Nem beszéltek ilyesmiről soha?

2012. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

ja igen, nem mindegy, hogy hány évesek vagytok, mert mi azért nem voltunk már annyira fiatalok...

2012. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
minden körülmény megvan!én fiatalabb vagyok nála 13 évvel,de nem az a lényeg. neki már van gyereke,így attól nem ijedne meg..szoktunk beszélni,csak az a kérdés,hogy nem korai-e ilyennel foglalkozni?!
2012. jan. 23. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelem (vagy a szerelem elképzelése) gyakran gyorsan jön, gyorsan megy. Szerintem várj egy kicsit és ha idővel ugyanígy szeretnéd, akkor vágj bele. Egy fél éves kapcsolat még nagyon friss, adj magatoknak időt, nem késel el semmiről. (Egy férfi haláláig nemzőképes, nem kell sietni). Fél évre én nem alapítanék családot. Szeretem a párom, érzem, hogy ő az igazi és mi is komolyan gondoljuk egymást. De 1.5 év után is annyit beszéltünk meg, hogy jövőre... nincs hová kapkodni. Magunkra is szánunk időt, és majd a picikre is.
2012. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Mi egy hónapja voltunk együtt, amikortól már nem védekeztünk, a találkozásunk után nyolc hónappal összeházasodtunk (most szombaton), én 24 hetes várandós vagyok. Nálunk ez teljesen egyértelmű volt, sőt, ő vetette fel, hogy jöhet a baba. Pedig elég megfontolt típusok vagyunk, de nekünk most így a legideálisabb minden szempontból. Persze tudom, hogy ez nem általános, nem is kell mindenkinek így tennie. Nem látod rajta, hogy szeretne babát?
2012. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is korai, de azt neked kell látnod, hogy a párod, mennyire hajlik a baba felé. Említetted már neki? Mennyi idősek vagytok?

Mondjuk nekem lényeges volt, hogy legyen munkám és neki is, ház a fejünk felett. Nálatok ezek megvannak? Együtt laktok?

Meg, hogy házasodjuk össze, a baba előtt. Mi 3 éve voltunk együtt amikor eljegyzett, 6 éve amikor összeházasodtunk, és rá fél évre estem teherbe, azóta már 2 éves a lányunk.

2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy jöhet, akkor nem korai. :-) Mi 2,5 hónap ismeretség után már a kisbabánkat vártuk, 7 hónapos terhesen összeházasodtunk, még nem jártunk 1 éve, amikor megszületett a lányunk. Most 17 hós a kislányunk és szeptember elején érkezik a kistesó. Jó kis csapat vagyunk, nem bántam meg semmit. :-)
2012. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Mi a párommal most leszünk fél éve együtt(Zsolt 42 én 36 évesek vagyunk). A 3. hónap után döntöttünk úgy, hogy belevágunk a béjbi projektbe:)Sajnos ezidáig még nem sikerült a pocaklakó:( Azt javaslom, mindenképp beszélj a pároddal, hogy ő egyáltalán szeretne-e gyermeket.
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát:)beszélni fogok vele:):)
2012. jan. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!