Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Minute tesztről mik a...

One Minute tesztről mik a véleményetek, megbízható?

Figyelt kérdés

Én tegnap teszteltem vele, negatív lett, igaz csak 1 napja késett akkor.(21-re nem vártam) Január 7-én volt ovulációm, akcióztunk is a párommal. 15-én volt egy kis nagyon halványbarnás folyásom és egész hétén görcsölt és fájt a hasam. Tegnap ez meg is szűnt. Szerintetek nem megbízható volt a teszt vagy még korai volt a tesztelés?


Köszönöm szépen nektek!!



2012. jan. 23. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megbízható, és azt se mondanám, hogy korán teszteltél. Lehet, hogy azért lett negatív, mert nem vagy terhes. Holnap tesztelj újra.
2012. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sok jót hallottam róla, valakinek bevált valakinek nem. Még várok aztán csinálok másik tesztet. D e azért köszi!
2012. jan. 23. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla rosszakat, olcsó, de jó, és elég hamar kiszokta mutatni a terhességet.
2012. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt két nappal már halvány pozitív lett ez a teszt. Szerintem nem vagy terhes. De ha nem jön meg, akkor tesztelj még.
2012. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szió, halottam ezt is, azt is róla.

Helyette én a romedet ajánlom, az is jó árban van, és tuttira megbízható.

Romedet használtam több alkalommal és minden okes volt vele.

2012. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig akár hányszor teszteltem, mindig megjött utána, kivéve most. A Romed terhességi tesztet hol lehet kapni? Még nem is hallottam róla! :) Köszi!
2012. jan. 24. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Na akkor eddig nem hazudott. A Romed-et is ugyanúgy szidják mások, pl. ennél a kérdésnél is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Vegyél másik fajta tesztet, valamelyik már csak kimutatja.

2012. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kell leharapni a fejemet! És egyik teszt sem jó, mert mindegyikről hallottam már jót és rosszat is! Ennyi!! A legmegbízhatóbb majd az ultrahang lesz!!!!!!!!!
2012. jan. 24. 13:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Ovu után 10.napon délután pozitívat teszteltem.

12+6hkm

2012. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz!
2012. jan. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!