Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Lehet hogy terhes...

Mit tegyek? Lehet hogy terhes vagyok, viszont van egy kisfiam aki 3 hónapos, és még nem állok készen egy másik babára, mert még a piurit sem ismerem igazán.

Figyelt kérdés
A párom sncs még kész egy másik babára, főleg, hogy gyógzer mellett estem teherbe. Most is gyógyszert szedtem, és m volt egy halvány poz. Tesztem, csak remélem, hogy fals. Szeretnénk még babát, de nem most, szeretnénk eltervezni. Abortuszt nem szeretnék, mert már vol 1 és azt hittem nem élem túl, annyira fáj a szívem. Mit tegyek?
2009. máj. 28. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Igazából ebben mi a kérdés? :) Ha terhes vagy, akkor két lehetőséged van tudtommal, megszülsz, vagy abortusz. Mivel abortuszt nem akarsz ezért 1 lehetőség marad. Ha meg nem vagy terhes akkor meg nincs miről beszélni!
2009. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy szerinted egyszerű, én egy kicsit másképp élem meg a helyzetet, mivel nem szeretnénk még babát, de az aburtuszra is szomorúan emlékszünk vissza.Bár tanácsra volt szükségem, azért köszi.
2009. máj. 28. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már így "jártál" ne vetesd el. Végülis 1 év korkülönbség lesz, olyan lesz, mintha ikrek lennének. Persze eleinte biztos nagyon nehéz lesz. De jól értem, hogy mindkétszer gyógyszer mellett estél teherbe? Mit szedsz? Rendesen szedted? Ez elég érdekes!
2009. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia sztem tartsd meg, ha már megvan,, semmi képpen ne vetesd el, mire megszületik a másik baba is nagyobb lesz. sztem nagyon fogtok neki örülni, és a babáknak is jo lenne ha nem lenne sok idö köztük. én is kettöt szeretnbék, és ha igy alakulna én megtartanám. az eljén biztos nehéz lesz, de meglátod belejössz.. drukkolok és sok sikert.

gratulálok.

32

2009. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tartsd meg a picurit, főleg ha egyébként is szeretnétek még babát. Az én kisfiam másfél éves, kb 2 lesz mire megszületik a kistesó! :)

Tudom hogy nem lesz könnyű, de szerintem nincs az életben csodálatosabb dolog az anyaságnál! :)

Sok kitartást és minden jót kívánok Nektek!

2009. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, előszőr yadine-t szedtem, aztám most azaliat. Szerintem is érdekes. :( majd reggel csinálok még 1-et,aztán kiderül...
2009. máj. 28. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert, és kívánom hogy azt mutassa a teszt amit szeretnél! :)
2009. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. máj. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!